Як застосовувати саліцилову кислоту. саліцилова кислота спиртовий розчин від пігментації.

Саліцилова кислота - це активна речовина, яка виділено з кори верби. Препарат випускається у формі водного і спиртового розчину, в порошку для приготування розчину і в складі мазей. Має місцевим подразнюючим, антисептичну і Кератолический дією. Застосовується для лікування захворювань шкіри, у складі протівомозольних пластирів і присипок.
Вам знадобиться
  • - розчин саліцилової кислоти;
  • - порошок саліцилової кислоти;
  • - дистильована вода;
  • - ватний диск;
  • - тканину;
  • - целофановий пакет;
  • - гумова шапочка.
Інструкція
1
Застосовуйте саліцилову кислоту при захворюваннях шкіри, що супроводжуються мокнучими і довго не гояться ранами, бульбашками, для обробки наривів. Ви можете використовувати спиртової або водний розчин. Препарат на дистильованої воді можна приготувати самостійно, розчинивши 1 грам в 100 мл води.
2
Саліцилова кислота використовується при подагрі, ревматичних болях, артрозах, артритах, оскільки володіє місцевим дратівливим дією і легким протизапальним. Натирайте проблемні місця спиртовим розчином 3-4 рази на день. Зі спиртовим розчином ви можете робити компреси. Для цього рясно змочіть тканину, прикладіть до хворобливих суглобам, зверху накрийте целофаном. Такий компрес найкраще діє, якщо його застосовувати на ніч.
3
Якщо у вас проблемна шкіра з розширеними порами, є акне, запалення, пігментація, висипання, протирайте шкіру ватним диском, змоченим в спиртовому розчині саліцилової кислоти. Якщо шкіра схильна до сухості, то використовуйте для обробки водний розчин. Щоденне застосування препарату 2 рази на день після вмивання дозволяє значно скоротити пори і видалити надлишки шкірного жиру.
4
Застосування саліцилової кислоти для обробки опіків дозволяє значно скоротити час їх загоєння і запобігти інфікуванню. Якщо у вас підвищене потовиділення, то застосування водного розчину саліцилової кислоти допоможе істотно його знизити і запобіжить появі запаху поту навіть без використання дезодорантів.
5
саліцилової кислоту можна використовувати при випаданні волосся, пов'язаних з жирною себореєю, екземою, висівкоподібним лишаєм. Для застосування нанесіть розчин на корені, обв'яжіть целофановим пакетом або надягніть гумову шапочку, через 30 хвилин ретельно промийте волосся водою.
6
Чи не застосовуйте саліцилову кислоту під час вагітності та годування груддю, а також при функціональних захворюваннях печінки і нирок.