Як зробити картину з черепашок. картини з черепашок.

Збирати мушлі на березі моря - улюблене заняття дітлахів. Вони прохають батьків взяти скарби додому. Потім ці «трофеї» лежать де-небудь в далекому шафі. Вони заважають під час прибирання, але викинути їх шкода. Черепашками можна прикрасити рамку для фотографій або зробити з них картину, яка не тільки прикрасить ваш будинок, але і нагадуватиме про щасливе відпустці.
Вам знадобиться
  • - мушлі;
  • - фанера, плоска дошка або ДСП;
  • - клей ПВА;
  • - морилка;
  • - лобзик;
  • - наждачний папір.
Інструкція
1
Зробіть ескіз. Якщо ви не дуже добре володієте олівцем, знайдіть підходящу листівку або цифрове зображення. Листівку відскануйте, відкрийте в програмі Adobe Photoshop і зробіть контурне зображення. Постарайтеся вибрати малюнок з невеликою кількістю дрібних деталей. Матеріал, з яким вам належить працювати, дуже гарний сам по собі. До того ж він має певну фактуру, і це необхідно враховувати при оформленні ескізу. Подгоните зображення за розміром і роздрукуйте.
2
Підготуйте основу. Найкраще взяти досить товсту фанеру або дошку. Прекрасно підійде, наприклад, дерев'яна обробна дошка. Якщо в ній є отвір для гвоздика і вам воно не потрібно, вклейте в нього дерев'яну пробку і закрийте цю ділянку елементом картини. Звичайну дошку обробіть наждачним папером, щоб поверхня вийшла рівною. Подумайте, залишите ви ракушки світлими або пофарбуєте їх. Від цього залежить вибір морилки. У першому випадку краще зробити фон потаємні, тоді світлі ракушки виглядатимуть більш контрастно. Якщо під рукою морилки немає, можна використати темний розчин марганцівки. Він дає відтінки від світло-коричневого до глибокого червоно-коричневого.
3
Нанесіть на дошку малюнок. Це можна зробити, наприклад, за допомогою копіювального паперу. Можна ескіз не робити взагалі, а спробувати скласти його відразу на дошці з черепашок, на манер мозаїки. Якщо ви вирішили ракушки пофарбувати, зробіть це до того, як почнете їх наклеювати. Використовуйте яскраві акрилові фарби. Колір залежить від характеру зображення. Зрозуміло, білого лебедя краще робити з білого матеріалу, який дуже схожий на пір'ячко. Квіти можуть бути білими або різнобарвними, а для панно з пейзажем вам, швидше за все, знадобляться елементи різних кольорів. Морський пейзаж - дуже підходяща тема. Пофарбовані в зеленуватий і синюватий колір черепашки відмінно передають хвилі.
4
Наклеювати такий матеріал найкраще клеєм ПВА. Але можна використовувати і будь-який інший - універсальний або термоклей. Ніхто не забороняє доповнити вашу картину іншими матеріалами. Підійдуть намистини і бісер, насіння екзотичних рослин або навіть звичайнісінька крупа, з якої можна зробити тичинки квітів і плями на пелюстках.
Корисна порада
Можна зробити картину і без клею. Для неї вам знадобиться однотонний пластилін. Покрийте їм основу. Шар повинен бути від 2 до 5 мм. Вирівняйте поверхню. Нанесіть малюнок. Розкладіть в потрібному порядку черепашки і злегка натисніть кожну пальцем. Таку картину можна переробляти в залежності від настрою. Подібний «набір» може стати відмінною настільною грою для вашої дитини.