Як написати продающее лист.

Більшість підприємців, що займаються інтернет-маркетингом, користуються продаючими листами. У одних бізнесменів продажі ростуть, у інших - ні. Причина проста: перші вміють писати рекламні тексти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Проаналізуйте продаваний продукт. Прочитати пару статей, а потім переписати їх своїми словами недостатньо. Вивчіть максимум точок зору з приводу вашого товару, знайдіть інформацію на форумах, простудіюйте спеціалізовані групи соціальних мереж.
2
Напишіть авторську статтю на основі цих даних. Озвучте проблему, яку ваш продукт може вирішити. Освітите її з різних сторін і доведіть, що ваш товар, звичайно, не панацея, але якщо вибирати з усіх можливих варіантів, то краще вибрати його. Чим глибше буде ваше знання матеріалу, тим більша ймовірність, що стаття не буде схожа на безліч аналогічних матеріалів в інтернеті. Отже, збільшуються шанси на те, що продукт куплять саме у вас.
3
Складіть продає заголовок. Як правило, саме він впливає на те, чи буде прочитано рекламне лист або одержувач відразу відправить його в корзину. Заголовок повинен бути яскравим, інтригуючим, правдивим. У ньому мають фігурувати такі моменти, як ціна (якщо вона, звичайно, низька), бонуси, знижки та т.д.
4
Зверніть увагу на дизайн. Якщо у вашому листі нема на що впасти погляду - це вірний програш. Відмовтеся і від іншої крайності: не варто кожну строчку вашого тексту робити «шедевром дизайнерської думки». Шукайте золоту середину.
5
Виберіть стандартний шрифт. Якщо хочете щось виділити, що не міняйте його колір. Краще скористайтеся звичайним форматуванням (підкреслення, жирний текст, курсив). Бажано використовувати приємні ілюстрації, виконані в неяскравих тонах. При цьому звертайте увагу, щоб відображалася кожна картинка в вашому листі.
6
Зацікавте свого читача акціями. Пропонуйте постійним передплатникам знижки, розробіть для них бонусну програму.
7
Слідкуйте за орфографією, пунктуацією і стилістикою ваших листів. Частина покупців відвернеться від бізнесмена, що пише неписьменні тексти. Вони вирішать, що якщо людина не може відстежити помилки в тексті, то, найімовірніше, і товар він запропонує поганий.
Корисна порада
Вказуючи ціну в продає листі, відштовхується від її величини. Низьку ціну розташовуйте на початку тексту, середню - в середині, високу - в кінці.