Як змінити мову в інтерфейсі Windows XP. Як поміняти мову windows xp 64 bit.

Якщо ваша версія операційної системи Windows XP на незнайомому вам мові, це ще не привід перевстановлювати її. Можна змінити інтерфейс ОС на потрібний вам мову. Це набагато швидше, ніж переустановка системи. Все, що для цього потрібно - це доступ в інтернет.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows XP;
  • - мовний пакет MUI.
Інструкція
1
Мова інтерфейсу не можна змінити штатними засобами операційної системи (за винятком деяких версій Windows 7). Тому вам буде потрібно завантажити спеціальний MUI. Так називається мовний пакет, який потрібно встановити як доповнення.
2
Скачивать такий мовний пакет необхідно саме для вашої версії операційної системи, обов'язково при цьому враховуючи її розрядність. Версії мовних пакетів для 32 і 64-розрядних операційних систем не сумісні. Також бажано враховувати сервіс-пак вашої версії Windows XP. Хоча є мовні пакети, які підтримують кілька версій сервіс-пак. Якщо вам потрібно скачати, наприклад, російську мову інтерфейсу до вашої операційної системи, то в пошуковику інтернет-браузера слід ввести «Скачати російська MUI для Windows XP». В кінці рядка можна ще додати розрядність, наприклад, 32-bit.
3
Після того як потрібний вам мовний пакет буде викачаний, можна переходити до процесу установки. Запустіть виконуваний файл завантаженого мовного пакета (файл, який має розширення Exe). Після цього запуститься меню, з якого можна почати процес установки нової мови. В цьому вікні ви також можете прочитати вступну інформацію та ознайомиться з довідкою.
4
Якщо ви скачали мовний пакет для декількох версій сервіс-пак операційних систем, то в головному меню програми установки вам необхідно вибрати сервіс-пак вашої версії ОС. У разі якщо мовний пакет тільки для вашої версії сервіс-пак, то вибирати нічого не потрібно. Просто почніть установку, клацнувши лівою клавішею мишки по кнопці Install. Сам процес повністю автоматизований. Після його завершення комп'ютер перезавантажиться. Після перезавантаження ПК інтерфейс операційної системи буде змінений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i6b9vxlCXBo
В процесі експлуатації комп'ютера або ноутбука може виникнути ситуація, коли мову , на якому «спілкується» з користувачем операційна система, потрібно змінити на інший. Звичайно, можна перевстановити операційну систему з потрібним мову ом, але, в силу безлічі причин, у тому числі правових, це може виявитися не кращим рішенням.
Вам знадобиться
  • 1) Програма Vistalizator
  • 2) Пакет мовних налаштувань language pack
  • 3) Початкові навички роботи з комп'ютером (пошук і завантаження програм з мережі Інтернет, установка і запуск програм)
  • 4) Доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо вашої операційною системою є Windows 7, то скористайтеся спеціальним програмним забезпеченням, наприклад, програмою Vistalizator. Її слід завантажити з мережі інтернет. Для вибору конкретного мову а потрібен пакет мову ових налаштувань language pack, який потрібно завантажити окремо.
2
Встановіть та запустіть програму. Виберіть зі списку потрібний вам мову і натисніть на кнопку "Змінити мову ". Мова поміняється. Процес вибору простий і наочний, сама процедура заміни мову а займає пару хвилин. При необхідності «повернути все як було», операція повторюється, при цьому вибирається мову , який був встановлений спочатку.
3
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NhYpzyJBroM
Зверніть увагу
Версія програми Vistalizator повинна бути сумісна з вашою версією Windows.
Корисна порада
Якщо вашої операційною системою є Windows 7 Ultimate, можна поміняти мову інтерфейсу в меню мовних налаштувань, саме для цієї версії передбачена така можливість самою компанією Microsoft. Ніяких додаткових програм для цього не требуется.Еслі на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows XP Professional, скачайте пакет Multilingual User Interface (MUI). Це офіційний пакет для зміни мов інтерфейсів, випущений компанією Microsoft. Встановіть цей пакет і виберіть необхідний вам мову.