Як відокремити волосся від фону в фотошопі.

Adobe Photoshop сьогодні є одним з найбільш потужних і гнучких редакторів растрової графіки. Завдяки зручному інтерфейсу і великому набору інструментів, за допомогою даного засобу можна ефективно виробляти достатньо складні операції, пов'язані з обробкою і корекцією зображень. Наприклад, відокремити волосся від фону в фотошопі можна вельми якісно і точно.
Вам знадобиться
  • - файл із зображенням;
  • - встановлений Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення в редакторі Adobe Photoshop. Для цього скористайтеся пунктом "Open ..." розділу File головного меню або клавіатурним скороченням Ctrl + O. У діалозі Open перейдіть до директорії, що містить файл зображення, виділіть його в списку, натисніть кнопку «Відкрити».
2
Виберіть масштаб перегляду зображення у вікні документа, зручний для його подальшої обробки. Скористайтеся інструментом Zoom Tool, активувавши його за допомогою натискання клавіші Z або кнопки, розташованої на панелі інструментів.
3
Створіть початкову область грубого виділення навколо фрагмента зображення, займаного волоссям. Використовуйте інструмент Polygonal Lasso Tool. Якщо колір волосся різко відрізняється від кольору фону, і кордон їх поділу досить чітка, застосування інструменту Magnetic Lasso Tool може виявитися більш ефективним.
4
Перейдіть в режим швидкої маски. Натисніть клавішу Q або кнопку Edit in Quick Mask Mode в панелі інструментів.
5
Підберіть кисть з підходящими параметрами для редагування маски. Активуйте інструмент Brush Tool, вибравши його в панелі інструментів або натиснувши кілька разів клавішу B. Розгорніть випадає Brush, розташований у верхній панелі. Клікніть по зображенню предпочитаемой кисті. Встановіть її діаметр за допомогою повзунка Master Diameter. Введіть початкове значення непрозорості кисті в поле Opacity.
6
Відредагуйте швидку маску. Встановіть чорний колір переднього плану, якшо за відповідним квадрату в бічній панелі інструментів. Використовуючи кисть, зафарбуйте області на кордоні волосся і фону, які не повинні входити в результуюче зображення. Згладжуйте різкі переходи і кути. Варіюйте параметр Opacity кисті для вибору оптимального режиму роботи.
7
Вимкніть режим швидкої маски. Клікніть ще раз по кнопці Edit in Quick Mask Mode в панелі інструментів або натисніть Q.
8
Вийміть зображення волосся шляхом копіювання його в буфер обміну. Натисніть клавіші Ctrl + C або в головному меню виберіть пункти Edit і Copy. Створіть новий документ Photoshop, адаптований для вставки зображення з буфера. Натисніть Ctrl + N. У діалоговому вікні New виберіть значення Clipboard в випадаючому списку Preset і значення Transparent в списку Background Contents. Натисніть кнопку OK.
9
Вставте зображення волосся з буфера обміну в створений документ. Натисніть клавіші Ctrl + V або виберіть пункт Paste розділу Edit головного меню.