Як вирізати фрагмент музики. Як вирізати з музики фрагмент.

Якщо ви хочете вирізати фрагмент з полюбилася пісні, наприклад, щоб встановити її як рингтон - це легко здійснимо. Причому зовсім не обов'язково для цього завантажувати спеціальні аудіоредактор. По-перше, в Windows встановлена програма Movie Maker, яка прекрасно впорається з цим завданням. По-друге, в мережі є онлайн-сервіси, за допомогою яких можна вирізати шматок з будь-якої мелодії.
Інструкція
1
Запустіть програму Windows Movie Maker: меню «Пуск» - «Стандартні» - «Розваги». В меню «Файл» клацніть по рядку «Імпорт в збірники» або використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + I. Виберіть на комп'ютері потрібний музичний файл і почекайте, поки він завантажиться в програму.
2
Перетягніть мишкою іконку файла на шкалу часу. Увімкніть відтворення файлу і зупиніть в початковій точці потрібного вам фрагмент а. Щоб визначити відрізок максимально точно, використовуйте інструменти масштабування. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + L або на кнопку «Розрізати», розташовану внизу вікна попереднього промотра, - непотрібний ділянку музичного файлу буде відрізаний.
3
Визначте таким же чином кінцеву точку потрібного вам музичного фрагмент а і відріжте все непотрібне. Виділіть «зайві» відрізки і видаліть їх - можна просто натиснути на клавішу Delete.
4
Зруште обраний фрагмент в початок шкали часу. В меню «Файл» виберіть рядок «Зберегти файл фільму» або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + P.
5
Встановіть шлях для збереження файлу і задайте його ім'я. Виберіть бажані параметри якості звуку. Зачекайте, поки закінчиться процес створення файлу. Натисніть на кнопку «Готово».
6
Майте на увазі, що готові аудіофайли програма Movie Maker зберігає тільки в форматі wma. Якщо цей формат вам чомусь не підходить, файл доведеться обробляти в програмі-конверторе або використовувати іншу програму для нарізки файлів. Наприклад, скористайтеся онлайн-сервісом http://www.mp3cut.ru/prog_spilt_onln.
7
Зайдіть на сторінку сервісу і натисніть на кнопку «Завантажити mp3», щоб вибрати потрібний файл на своєму комп'ютері. Зачекайте, поки обрана вами мелодія завантажиться на сайт.
8
Наведіть повзунки на шкалі часу, щоб вибрати потрібний музичний фрагмент . Коли все буде готово, натисніть на кнопку «Розрізати і викачати» - готовий відрізок автоматично завантажиться на ваш комп'ютер.
Вас вже напевно не влаштовують стандартні вбудовані в мобільні телефони сигнали, і ви хотіли б як дзвінок або сигналу sms-повідомлення чути улюблену пісню, але завантажувати для цього файл цілком не особливо зручно і, вже звісно, абсолютно недоцільно. Mp3-файли для цього найпростіше обрізати ще на комп'ютері.
Інструкція
1
Відкрийте програму, яка, як правило, вже встановлена на всіх комп'ютерах, так як є стандартною програмою під Windows XP, - Windows Movie Maker. Ця програма знаходиться в папці «Стандартні». Запустіть програму.
2
Завантажте в програму той музичний файл, який ви хочете обрізати. В пункті меню «Запис відео» виберіть пункт «Імпорт» та у вікні, виберіть потрібний звуковий файл.
3
Власне обрізка файлу. У вікні обрізки музики перемкніть режим в вид «Відображення шкали часу», а потім перетягніть обрізали файл в поле «Звук або музика». Визначте початок і кінець майбутнього рингтону (тобто першу і другу тимчасові мітки пісні, за якими ви будете обрізати файл), для чого натисніть кнопку «Відтворити шкалу часу» і запам'ятайте потрібний час запису. Тепер помістіть курсор в самий початок запису - повинен з'явитися спеціальний червоний значок, це мітка обрізки. Затисніть ліву кнопку мишки і переміщайте курсор до першої тимчасової мітки. Відпустіть кнопку мишки - перша частина файлу обрізана. Знову затисніть кнопку мишки і перетягніть обрізаний шматочок звукозапису до початку поля.
4
Якщо ви забудете це зробити, то час звукозапису не зміниться - просто на початку файлу весь той час, що ви обрізали, звучатиме тиша. Для того, щоб отримати коротенький рингтон, потрібно обов'язково посунути запис до початку. Те ж саме зробіть і з другої тимчасової міткою обрізки.
5
Збережіть новостворений файл на комп'ютері, вибравши відповідний пункт меню і поставивши галочку на опції «Найкраща якість відтворення на комп'ютері». За допомогою спеціального кодувальника перекодуйте збережений файл з формату .wma, в якому автоматично зберігає файли Windows Movie Maker, в формат .mp3, який підтримує ваш телефон.