Як закрити відколи на плитці. закладення сколів на керамічній плитці.

З часом, на жаль, навіть на найкрасивішій керамічній плитці з'являються відколи й тріщини. Звичайно, таку плитку можна замінити на нову. Але як бути, якщо в запасі керамічної плитки не виявилося, а затівати грандіозний ремонт немає коштів? У цьому випадку повернути колишній зовнішній вигляд плитці можна шляхом її реставрації.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ніж;
  • - шпатель;
  • - епоксидний клей;
  • - затирка;
  • - дрібнозерниста наждачка;
  • - фарба;
  • - алебастр;
  • - спеціальне корекційна засіб.
Інструкція
1
Зніміть ножем або викруткою всю відстаючу від стіни або підлоги керамічну плитку (знімайте навіть у тому випадку, якщо плитка відколюється частинами). Потім за допомогою шпателя очистіть зворотний бік плитки і осередки від клей-цементу.
2
Після цього покрийте ділянки стіни або підлоги, з яких було знято керамічна плитка, тонким шаром епоксидного клею. За допомогою епоксидного клею склейте розкололася керамічну плитку.
3
Зворотний бік плитки теж змастіть епоксидним клеєм і притулите до приклеюваної поверхні, потім трохи притисніть і залиште висихати.
4
Коли плитка висохне, обробіть міжплиточних шви затіркою, розведеної з епоксидним клеєм.
5
Якщо скол на керамічній плитці невеликий, а замінити плитку немає можливості, спробуйте обробити цей дефект дрібнозернистим наждачним папером.
6
Потім зафарбуйте скол фарбою, заздалегідь підібравши її в тон плитки.
7
Заповніть тріщину або відкол на керамічній плитці алебастром, а потім покрийте зверху реставруються частина кахлю фарбою в тон плитки.
8
Уважно прочитайте анотацію до спеціального корекційного засобу. Потім відкрутите ковпачок (до нього прикріплена пензлик). Цією пензликом наберіть із пляшечки суміш і нанесіть її на місце пошкодження плитки. Висихає цей засіб досить швидко (через декілька хвилин ви зможете оцінити отриманий результат).
Зверніть увагу
Перед використанням корекційного кошти перевірте його дію на непотрібному шматочку плитці.
Корисна порада
Щоб виступаючий з стику епоксидний клей не застиг на лицьовій стороні плитці, перш ніж склеювати окремі елементи розкололася кахельної плитки, змастіть лицьову сторону кахлю вазеліном (після висихання виступив епоксидного клею видаліть його стамескою).