Як вилікувати палець.

Палець може хворіти з різних причин: при порізі, забитті, вивиху, при попаданні занози, при уколі гострим предметом. Якщо пошкоджена шкіра, то може утворитися нарив. Він утворюється від проникнення в рану мікробів. Лікують палець різними способами. Якщо ви поранили палець, потрібно відразу ж обробити рану йодом або зеленкою і перебинтувати.
Інструкція
1
Класичні методи.1. Від нариву: іхтіолова мазь, мазь Вішневского.2. Від забитого місця і вивиху: зігріваючі мазі з перцем, перцевий пластир, мазі протизапальні і обезболівающіе.3. Порізане місце можна заклеїти спеціальним клеєм для шкіри. Він одразу закриває рану від мікробів і володіє дезинфікуючим свойством.4. Також до цих методів відноситься: йод, зеленка, перекис водорода.5. Нариви лікують у хірургічному кабінеті (розкривають нарив).
2
Від забитого місця і вивіха.Вивіх може вправити тільки лікар травматолог. Після цього до вивихнути або забитого місця потрібно прив'язувати наступне: 1. Настоянку арніка (продають в аптеці) у вигляді компресса.2. Мазати 50% настоянкою йоду, що не йодом, а саме настойкой.3. Сумішшю сирого жовтка з сіллю у вигляді компресса.4. Промитий капустяний лист. Прімотать.5. Обмотати овечої шерстью.6. Змішати ялицеву живицю з ведмежим салом, додати мед і 90% спирт. Всі ці рецепти допомагають вивиху (вправлення) або ушиби швидше розсмоктатися і зажити.
3
Народні методи.1. Прикладати розрізаний стебло алое.2. Розтовкти блекоту, покласти на целофан, прімотать.3. Розтерти буркун прив'язати на ночь.4. Настояти звіробій на оливковій олії, прив'язати на ночь.5. Розпарити інжир в молоці, все подрібнити, покласти на целофан і прімотать.6. Натерти картоплю, прикласти у вигляді компресу на ночь.7. Насіння льону розпарити, покласти теплий компрес на ночь.8. Порошок льону змішати зі сметаною, прикласти у вигляді компресса.9. Натерти цибулю, змішати з медом, зробити компресс.10. Подрібнити промиті листя лопуха, додати мед, зробити компресс.11. Настоянку ромашки змішати в рівних кількостях з медичним спиртом, просочити тканину, накрити целофаном, прібінтовать.12. Зробити колобок з житнього борошна з медом, покласти на гнійник, накрити целофаном, прімотать.13. Змішати мед, борошно та цибулю, покласти на гнійник, прімотать.14. Прикладати свіжу, терту морковь.15. Свіжу, натерту на дрібній тертці свеклу.16. Сиру гречану крупу, подрібнити, додати вершкове масло, прівязать.17. Вівсяну муку змішати зі свіжим, натертим луком, додати мед, прикласти у вигляді компресу на ночь.18. Зварити господарське мило з молоком, намазати на тканину, накрити целофаном, прібінтовать.19. Нирки липи стовкти, змішати з цибулею, прикласти у вигляді компресса.18. Прикладати кедрову смолу.20. Подрібнити подорожник, посипати сіллю, прикласти
Зверніть увагу
Нарив або гнійник - це обмежене скупчення гною в тканинах або в органах в результаті запалення, викликаного гнійними мікробами. Виникає нарив або гнійник найчастіше внаслідок проникнення мікробів в тканини при порушенні цілісності шкіри та слизових оболонок, іноді розвивається нарив як ускладнення при деяких захворюваннях.
Корисна порада
Більшість видів наривів можливо вилікувати самостійно в домашніх умовах, але якщо ж у вас температура, озноб, почервоніння близько нариву посилюється, а також нарив дуже сильно болить, то потрібно терміново звернутися до лікаря, так як інфекція цілком може поширитися. Кучерявий щавель допоможе вивести нарив на поверхню (2 капсули по 100мг., Три рази на день). Якнайчастіше періть свій одяг.