Як дізнатися, Які драйвери встановлювати по відеокарті.

Драйвер - це спеціальне програмне забезпечення, яке допомагає операційній системі визначити відеокарту і коректно працювати з нею, правильно відображати графіку, відтворювати відео. Для різних моделей і серій відеокарт потрібні різні драйвери.
Інструкція
1
Відкрите завжди йдуть в комплекті з драйверами, відповідними до них. Якщо інсталяційний диск з драйвером був загублений, необхідне ПО можна завантажити та встановити на свій комп'ютер з мережі інтернет. Щоб підібрати правильний драйвер, вам необхідно знати виробника відеокарти, а також її серію і модель.
2
Дану інформацію можна отримати декількома способами. Системний блок розкривати не обов'язково. Досить подивитися дані, зазначені в документації на відеокарту. Якщо така відсутня, можна скористатися засобами операційної системи.
3
Викличте вікно «Система». Для цього клікніть з робочого столу по значку елемента «Мій комп'ютер». У контекстному меню виберіть пункт «Властивості». Інший спосіб: через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і виберіть значок «Система» в категорії «Продуктивність і обслуговування».
4
У вікні «Властивості системи» перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв» в однойменній групі. У вікні «Диспетчер пристроїв» розгорніть гілку каталогу «Відеоадаптери» і прочитайте (або запишіть) потрібні відомості.
5
Також інформацію по відеокарті можна отримати за допомогою «Засоби діагностики DirectX». У меню «Пуск» викличте команду «Виконати». Впишіть в порожнє поле dxdiag і натисніть клавішу Enter або кнопку ОК. Дочекайтеся закінчення збору відомостей і отримаєте потрібну інформацію на вкладці «Дисплей».
6
Підключіться до мережі інтернет і пройдіть на офіційний сайт виробника своєї відеокарти. Знайдіть у меню розділ «Драйвери» і виберіть пункт «Завантажити драйвери ». В поле запиту введіть модель і серію відеокарти, версію операційної системи, встановленої на вашому комп'ютері, і натисніть на кнопку «Пошук».
7
За вашим запитом буде сформований список драйверів, що підходять до вашої відеокарті. Завантажте потрібну вам версію і встановіть на свій комп'ютер, як будь-яке інше ПЗ. У більшості випадків установка проводиться автоматично, вам залишається лише слідувати інструкціям установника.