Як виправити помилки в комп'ютері. помилка в комп'ютері с0000139.

Тільки що встановлена операційна система, як правило, працює швидко і без збоїв. Але з часом вона «обростає» непотрібними файлами, швидкість роботи суттєво сповільнюється, з'являються різні збої. Як відновити нормальну роботу комп'ютера?
Інструкція
1
Працювати на раз у раз зависав комп'ютері дуже незручно, а то й неможливо. Для початку відкрийте: «Пуск - Виконати», введіть команду msconfig і натисніть ОК. Відкриється вікно, в ньому виберіть вкладку «Автозавантаження» і приберіть «пташки» з непотрібних вам програм. Багато програм при установці прописують себе в автозавантаження, що збільшує час завантаження комп'ютера і зменшує його швидкодія. Якщо ім'я якогось процесу вам невідомо, просто введіть його в пошуковий рядок Google або іншого використовуваного вами пошуковика, і ви отримаєте всю необхідну інформацію.
2
Відкрийте: «Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска». Виберіть диск з операційною системою та натисніть кнопку «Аналіз». Якщо виявиться, що диск потребує дефрагментації, натисніть кнопку «Дефрагментація». Після дефрагментації комп'ютер почне працювати швидше.
3
Найбільша кількість помилок при роботі комп'ютера накопичується в системному реєстрі, тому він потребує регулярного чищення. Ви можете використовувати для цього програму Ccleaner, призначену для очищення системи від сміття, або будь-яку з утиліт, що дозволяють працювати з системним реєстром. Програма Ccleaner дозволить вам очистити реєстр від непотрібних файлів, що виникли при установці і видаленні програм, виправить існуючі помилки. Крім того, за допомогою цієї програми можна редагувати і список автозавантаження.
4
У багатьох випадках причиною некоректної роботи комп'ютера є його зараження вірусними або троянськими програмами. Оновіть бази антивірусної програми і проведіть повну перевірку комп'ютера.
5
Якщо комп'ютер взагалі відмовляється завантажуватися, спробуйте натиснути при старті F8 і виберіть завантаження останньої вдалої конфігурації. Якщо комп'ютер все одно не завантажується, виберіть завантаження в безпечному режимі. Після завантаження ви можете спробувати відновити нормальну роботу комп'ютера, згадавши, що саме ви робили перед тим, як він перестав завантажуватися. Наприклад, встановили якусь програму або драйвер - в цьому випадку скасуйте установку і спробуйте перезавантажитися в нормальному режимі.
6
В тому випадку, якщо вам не вдається завантажитися навіть в безпечному режимі, скористайтеся Live CD. Це компакт-диск з урізаною, але цілком робочої операційною системою. Ви зможете завантажити її прямо з диска, що дасть вам доступ до ваших папок і файлів. Зберігши всі важливі дані, ви зможете перевстановити операційну систему, налагодивши нормальну роботу комп'ютера.
При виникненні тих чи інших проблем з комп'ютером дуже складно визначити, до чого відноситься поломка - до заліза або програмному забезпеченню. Однак існує ряд ознак, за якими мржно визначити причину несправності й усунути її.
Інструкція
1
Встановіть, в якій частині комп'ютера знаходиться несправність. Поломки, пов'язані з некоректною роботою програмного забезпечення, зазвичай вирішуються шляхом повернення операційної системи до її первісного стану або до будь-якої з раніше створених точок відновлення. Найчастіше вони проявляються в «зависаниях» системи, нестабільної роботи Windows та інших компонентів, а також незапуску системи при включенні комп'ютера.
2
Якщо у вас виникли несправності в роботі, пов'язані зі звуковим пристроєм, з'ясуйте, чи полягає проблема в подсоединенной акустичної системі або звуковий карті. Для цього від'єднайте колонки від комп'ютера, а у відповідний роз'єм вставте штекер навушників або іншого пристрою відтворення. Якщо звук як і раніше не з'явиться, перевірте настройки пристрою на комп'ютері. Також спробуйте скористатися іншим програвачем або відкрити мультимедійний файл іншого формату. Оновіть або переустановите драйвер пристрою.
3
Якщо у вас виникла проблема з зображенням, перевірте стан проводів, що з'єднують монітор і відеоадаптер. Якщо комп'ютер працює, а зображення на моніторі відсутній, зверніть увагу на колір світлодіода на ньому при включенні і виключенні. Якщо проблема пов'язана з монітором, лампочка світитиметься тьмяним помаранчевим світлом. Якщо ж з монітором все в порядку або на ньому з'явився напис про відсутність вхідного сигналу, проблема, швидше за все, в відеокарті.
4
Спробуйте вимкнути комп'ютер і почистити його вміст від пилу за допомогою фена або пилососа. Після прибирання краще потримайте його пару годин у вимкненому стані, а потім перевірте, чи з'явиться зображення. Якщо нічого не змінилося, зверніться до послуг фахівців сервісних центрів, які допоможуть вам усунути всі наявні проблеми.
Зверніть увагу
Якщо ви не можете точно встановити причину виникнення несправності шляхом підстановки іншого обладнання, найкраще звернутися до послуг фахівців сервісного центру.
Корисна порада
Майте в запасі додаткові комплектуючі для комп'ютера виявлення причин виникнення проблем.