Як визначити назву шрифту. визначити шрифт за зразком.

Досить часто користувачам необхідно визначити точну назву шрифту, використаного в графічному зображенні або в документі. Для цього існують спеціальні сайти.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальними онлайн-сервісами для визначення назви шрифта, наприклад, WhatTheFont ?! (Http://new.myfonts.com/WhatTheFont/). Просто додайте посилання на його скачування з інтернету або завантажте шрифт самостійно, після чого вам буде дано відповідь на питання, що цікавить. Файли шрифтів розташовані в папці «Шрифти» панелі управління, для завантаження їх на сервер скористайтеся копіюванням на робочий стіл або іншу директорію.
2
Зверніть увагу, що на розпізнавання завантаженого вами шрифта або шрифта, доступного за наданою посиланням, може знадобитися певний час. Після відображення результатів перевірки виконайте пошук в інтернеті даного шрифта за отриманим назвою, щоб перевірити правильність. У разі неспівпадання зверніться до інших сервісів.
3
Для визначення назви шрифта в короткі терміни скористайтеся сервісом, доступним за наступним посиланням: http://www.typophile.com/forum/29. Він допомагає визначити найменування за допомогою запитань, на які даються варіанти відповідей.
4
Відкрийте будь-який текстовий редактор, який працює з завантажують шрифта ми та, відповідно, видимим вами зразками, дайте відповідь на питання сервісу, періодично вводячи нові літери. Найчастіше даний спосіб виявляється набагато швидше попереднього і підходить для тих випадків, коли потрібно визначити шрифт якомога швидше, але при цьому у нього є й недолік - він недостатньо точний.
5
Для визначення шрифта за зразками перейдіть за наступним посиланням: http://www.bowfinprintworks.com/SerifGuide/serifsearch.php. Також, якщо вам необхідно визначити ім'я шрифта, використовуваного в тому чи іншому зображенні, використовуйте сайт http://www.flickr.com/groups/typeid/. Для отримання найбільш точних результатів використовуйте відразу декілька сервісів.
Корисна порада
Користуйтеся відразу декількома способами визначення назви шрифту.