Як вибрати лінзи.

Контактні лінзи позбавили багатьох від труднощів і незручностей, з якими зустрічаються люди з поганим зором кожен день. Відмінна якість картинки в сукупності з легкістю експлуатації робить лінзи для багатьох незамінними. Проте кожен з бажаючих скористатися цим досягненням сучасної медицини стикається з проблемою: як же вибрати лінзи. Відразу потрібно зазначити, що без допомоги фахівця вам не обійтися, проте є моменти, на які ви повинні звернути свою увагу самі.
Інструкція
1
Першим критерієм вибору лінз, безсумнівно, є ваш зір. Якщо ви страждаєте від далекозорості або короткозорості, вам підійдуть м'які лінзи. Якщо причина в астигматизмі, то лінзи, швидше за все, будуть жорсткими. Якщо ж у вас є проблеми з райдужною оболонкою ока або вас турбують плями на зіниці, вам допоможуть кольорові контактні лінзи, які приховають всі косметичні дефекти. І навіть якщо причина придбання лінз - це бажання змінити колір очей, вам знадобитися допомога фахівця: лікар підбере найбільш зручний розмір і вид контактних лінз.
2
Однак, це ще не всі нюанси, на які слід звернути увагу. Перед покупкою лінз ви повинні переконатися за допомогою тестів, чи немає у вас алергії на обрані вами лінзи.
3
І ще, пам'ятаєте, що придбані вами лінзи в обов'язковому порядку повинні мати сертифікат. А також зверніть увагу на термін придатності. Адже лінзи можуть бути на місяць, на три місяці і на рік. Хоча для придбавають лінзи вперше краще почати з лінз, розрахованих на місяць. За цей час ви якраз приловчитеся до шкарпетці лінз або зрозумієте, що це не ваше, і краще повернутися до очкам.Не забувайте, що ваше здоров'я залежить тільки від вас, звертайтеся в надійні місця за покупкою лінз і довіряйте свої очі тільки кваліфікованим фахівцям. Прекрасний зір, придбане разом з контактними лінзами, допоможе вам почувати себе комфортніше в світі чіткого зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0PUwLRIEq9w