Як залити фільм на ipod.

Для копіювання інформації на портативні плеєри виробника Apple існує спеціальна програма iTunes, без якої дана дія, як і будь-які інші операції, буде недоступне. Те ж саме відноситься до інших пристроїв Apple.
Вам знадобиться
  • - iTunes;
  • - Free iPod Video Converter.
Інструкція
1
У разі якщо ваша відеозапис має формат, підтримуваний пристроєм iPod, запустіть програму iTunes, яку ви при необхідності можете завантажити з офіційного сайту Apple. Виберіть вашу відеозапис у відповідному меню в лівій частині екрана, попередньо виконавши сполучення пристроїв за допомогою USB-кабелю.
2
Перетягніть його в пам'ять вашого портативного плеєра і дочекайтеся закінчення процедури копіювання. Такий варіант можливий лише в тому випадку, якщо ви копіюєте відеозапису підтримуваного формату. Пристрій iPod працює з розширеннями файлів .m4v, mp4 і mov.
3
Якщо ваша відеозапис має не підтримуваний портативним пристроєм iPod формат, скористайтеся спеціальним конвертером для відеофайлів, який називається Free iPod Video Converter. Виконайте стандартні процедури по інсталяції цього програмного забезпечення на ваш комп'ютер, попередньо завершивши роботу з програмним забезпеченням iTunes та іншими медіапрогравачів.
4
Запустіть конвертер. Уважно ознайомтеся з його інтерфейсом і натисніть на кнопку Add Files. Виберіть у вікні потрібний фільм (ви також можете виконати конвертацію прямо з DVD-диска) або декілька записів відразу, після чого перейдіть до налаштувань параметрів.
5
Встановіть необхідну конфігурацію для кінцевого файлу. Вкажіть розмір відеозапису, а також параметри якості картинки. У випадку якщо ви залишите параметри за замовчуванням, програма задасть налаштування відповідно розміру дисплея вашого портативного плеєра iPod. Виконайте кодування запису, після чого додайте його в ваш пристрій за допомогою програмного забезпечення iTunes. Вимкніть плеєр і перевірте роботу відеозапису, запустивши її.
Корисна порада
Ви також можете використовувати й інші конвертери.