Як поставити завантаження з диска на HP. Як зробити bios завантаження з диска ноутубках hp.

Завантаження з диска в основному необхідна для нової установки операційної системи. Без цієї функції можливо буде тільки звичайна інсталяція без форматування, оскільки файли для установки, скопійовані на жорсткий диск, будуть задіяні в процесі.
Вам знадобиться
  • - Мультізагрузочний диск.
Інструкція
1
При завантаженні комп'ютера зверніть увагу на напис Press ... to enter easy boot. Замість точок буде вказана відповідна клавіша, яка відповідає за вхід в це меню. У деяких випадках може використовуватися не одна, а кілька клавіш, все залежить від моделі материнської плати у вашому ноутбуці HP. Найчастіше використовується вхід після натискання на Esc.
2
У меню, виставите в налаштуваннях ваш дисковод на перше місце і локальний жорсткий диск на друге. Застосуйте зміна і продовжите завантаження комп'ютера, натиснувши відповідну кнопку для продовження установки операційної системи або виконання інших дій.
3
Змініть параметри завантаження в БІОС. Тут вам необхідно знати команду для входу в дану програму. Найчастіше в ноутбуках HP використовуються клавіші ESC, Delete, F1, F2, F10 і так далі. Зверніть увагу, що також це можна подивитися в керівництві материнської плати або при завантаженні в рядку Press ... to enter setup. Замість точок, відповідно, буде прописана необхідна команда.
4
Зайшовши в БІОС, перейдіть до налаштувань параметрів в меню Boot. Встановіть пріоритетним пристроєм для завантаження ваш дисковод, виділивши його і змінивши позиції за допомогою клавіш +/- або кнопок зі стрілочками (докладніше дізнавайтеся в меню нижче, може залежати від моделі материнської плати ноутбука). Натисніть F10 або іншу передбачену меню команду для збереження налаштувань і переходу до меню установки.
5
У разі якщо в обох пунктах вами була виставлена завантаження операційної системи з CD-дисковода і ви як і раніше не можете завантажитися з диска , переконайтеся в тому, що він є Мультізагрузочний, на ньому відсутні подряпини та інші пошкодження. Він придатний до використання на інших комп'ютерах. У випадку якщо він у вас не Мультізагрузочний, перезапишіть його через відповідні програми, наприклад, Alcohol 120%.
Корисна порада
Встановлюйте лише ліцензійні копії програмного забезпечення.