Як відтворити файл flac.

FLAC - кодек, який призначений для збереження аудіофайлів в стислому вигляді, для забезпечення максимальної якості та передачі їх оригінального звучання. Є сенс відтворювати даний формат файлів тільки на висококласної звуковідтворювальної апаратури.
Інструкція
1
Спробуйте відтворити файл flac за допомогою DVD-плеєра. Більшість сучасних dvd-плеєрів оснащені універсальної прошивкою, що включає в себе величезну кількість кодеків, що підтримують більшу частину з існуючих аудіо і відео файлів .
2
Запишіть файл flac на лазерний диск або на флешку (якщо в dvd-програвачі є usb роз'єм). Якщо до dvd-плеєру не підключена акустична система, тобто він відтворює звук виключно через телевізор, то має сенс за допомогою usb підключити його до комп'ютера (якщо до комп'ютера підключена акустична система або колонки, які відтворюють звук явно краще, ніж вбудовані динаміки телевізора).
3
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму KMPlayer. Це універсальний мультимедійний програвач, здатний відтворити flac. Виберіть розширену установку, розкрийте список кодеків. Деякі з них відзначені за замовчуванням. FLAC, на жаль, в їх число не входить. Знайдіть його в списку, встановіть навпроти нього галочку і завершите установку плеєра.
4
Запустіть плеєр, завантажте фали flac в playlist і насолоджуйтеся оригінальним звучанням. Врахуйте, що для цього вам знадобиться хороша акустична система або, хоча б, хороші навушники. Вся справа в тому, що записи даного формату охоплюють величезний спектр частот, який значно вже у конвертованих в інший формат записів. Відповідно, для передачі подібного спектра потрібна якісна апаратура. Якщо ви такий не маєте, то немає сенсу відтворювати подібні файли, оскільки різниці між ними і звичайними мр3 ви все одно не відчуєте.
5
Конвертуйте flac в мр3. Для цього вам знадобиться програма Format Factory або будь-яка інша програма з аналогічними можливостями. Щоб частково зберегти якість звучання запису, при конвертації виставте найвищу частоту дискретизації. Файл мр3 в цьому випадку буде «важити» значно більше, але і звучати набагато якісніше.