Як синхронізувати комп'ютер і телевізор.

Все телевізійні екрани обмежені кількістю пікселів. У самого простого телевізора екран має дозвіл в 1920х215; 768 пікселів, а у більш дорогих - 1920х215; 1080 пікселів. Майже всі сучасні моделі перетворять під своє число пікселів низький сигнал прийому. Цю ж функцію може виконувати і комп'ютер за допомогою спеціальних програм.
Інструкція
1
Підключіть стаціонарний або портативний комп'ютер, використовуючи такі типи роз'ємів, як HDMI - найпоширеніший роз'єм (їх кількість буде залежати від моделі ТВ), DVI - практично те ж саме, що HDMI, тільки частіше застосовується і суміщає роз'єми на комп'ютер е і телевізійним HDMI-виходом. Роз'єм VGA використовується тоді, коли комп'ютер не має цифрових аналогів.
2
Якщо модель вашого телевізора не підтримує VGA, застосуйте адаптер для роз'єму YUV. Він допомагає в перетворенні цифрових сигналів, але їх якість набагато нижча порівняно з іншими роз'ємами. Відеороз'єми бувають Scart, S-Video і Video, але їх використання значно впливає на якість прийому сигналу, прийнятого телевізором. Через це зображення буде розмите.
3
При підключенні через HDMI пам'ятайте, щоб Windows одразу відобразився на екрані ТБ, не підключайте до комп'ютер у додатковий монітор. Підключіть до блоку живлення комп'ютер а не через HDMI монітор. Цим ви досягнете коректної роботи відеокарти під дозвіл екрана телевізора . Зображення з'явиться на екрані, і за допомогою комп'ютер а ви зможете налаштувати необхідний дозвіл.
4
Синхронізуйте через DVI. Цей роз'єм спеціально розроблений, щоб передавати зображення на монітор, але в нинішніх комп'ютер ах існують відеокарти, які дозволяють передавати звук і зображення на телеекран.
5
Якщо у вас немає такої відеокарти, використовуйте адаптер, але оскільки в цьому випадку звуковий сигнал йде через кабель, то зображення і звук можуть відставати один від одного. Використовуйте додаткову програму Reclock для усунення цього незручності.
6
Використовуйте альтернативні способи передачі інформації на телевізор: скористайтеся маршрутизатором DSL, якщо ТБ і ПК далеко один від одного; передайте інформацію через кабель.
Багато власників кишенькових персональних комп'ютерів відчуваю необхідність в синхронізації даних і наступному збереженні їх копій на комп'ютер. Залежно від моделі пристрою, виробника і операційної системи, послідовність виконання дій може бути самою різною. Особливо заплутано вона виглядає для КПК на платформі Windows Mobile.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - USB-кабель для підключення КПК;
  • - Bluetooth-адаптер (в разі, якщо для вам зручно використання бездротового з'єднання пристроїв);
  • - програма ActiveSync останньої версії.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програмне забезпечення для синхронізації даних. Найкраще для цих цілей підійде ActiveSync останньої версії, але якщо ви знаєте більш зручні програми синхронізації, підійдуть і вони, послідовність дій буде приблизно однакова.
2
За допомогою USB-кабелю підключіть ваш мобільний пристрій до комп'ютера. При цьому запуститься вікно попередньо встановленої вами ActiveSync. Слідуйте вказівкам інструкції програми, виконуючи першу настройку з'єднання. Зверніть особливу увагу, яке ім'я у вашого пристрою буде присвоєно програмою. Це можна подивитися у вкладці About.
3
Дайте відповідь на запит програми про необхідність синхронізації з сервером. Якщо у вас немає облікового запису на ресурсі ActiveSync, можете пропустити цей пункт.
4
Введіть у вікно, що з'явилося потрібні для роботи дані: ім'я сервера, логін, пароль і домен входу. Після цього відбудеться перевірка даних та завантаження додаткової конфігурації.
5
Позначте прапорцями всі ті типи наявних на КПК даних, які хочете синхронізувати. При натисканні кнопки "Налаштування" навпроти певного типу даних ви можете вибрати додаткові параметри синхронізації саме для цієї позиції. Також можете в цьому вікні налаштувати і спосіб передачі даних при синхронізації, можливо, цю процедуру вам буде зручніше виконувати через бездротове з'єднання.
6
Натисніть на кнопку «Готово», коли програма виконає всі потрібні для завершення підготовки процесу синхронізації дії. Після цього почнеться виконання синхронізації, при якому ні в якому разі не відключайте ваш мобільний пристрій від комп'ютера.
7
Якщо вам потрібно змінити параметри виконання процесу, відкрийте програму, через меню відкрийте пункт "Налаштування" і змініть потрібні вам атрибути.
Зверніть увагу
Старі версії програми ActiveSync можуть не підтримувати нові версії мобільних операційних систем Windows.
Корисна порада
Перед початком використання програми ознайомтеся з її інтерфейсом.