Як налаштувати інтернет в Windows 7.

Для налаштувань інтернет-з'єднань в різних операційних системах багато провайдерів вже мають програми, доступні в локальній мережі, які генерують сполуки, додаючи потрібні налаштування. Найчастіше це відноситься до провайдерів, що використовують підключення до віртуальної частини.
Інструкція
1
Якщо ви налаштовуєте інтернет по виділеній лінії, переконайтеся в тому, що при підключенні мережевого кабелю у вас автоматично виконується підключення по локальній мережі (ви можете це перевірити, поглянувши на значок на панелі завдань). Якщо ж цього не відбулося, швидше за все це означає, що ваш модем знаходиться у вимкненому стані.
2
Відкрийте диспетчер пристроїв, який знаходиться в меню «Властивості комп'ютера» на вкладці, що відповідає за налаштування обладнання. У мережевих адаптерах знайдіть ваш Lan-модем і примусово ввімкніть.
3
Відкрийте меню мережевих підключень в панелі управління комп'ютером і виберіть створення нового високошвидкісного з'єднання. Зверніть увагу, що підключення по локальній мережі в списку має бути виділено синім і мати статус «Підключено», в іншому випадку просто клацніть по ньому двічі лівою кнопкою миші.
4
В налаштуваннях підключення не вводьте номер телефону, вкажіть тільки ім'я користувача і пароль для з'єднання, які були видані вам оператором. Вкажіть також відповідну точку доступу. Після цього відзначте галочкою додавання ярлика на робочий стіл і виконайте підключення до інтернету.
5
Якщо ваш провайдер інтернету використовує VPN-з'єднання, виконайте також підключення по локальній мережі і запустіть наявний у вашому комп'ютері оглядач. Після цього введіть в адресному рядку назва офіційного сайту провайдера, перейдіть до нього і знайдіть інструкцію щодо настройки VPN-з'єднання з потрібними параметрами.
6
Зверніть увагу, багато з них вже мають для скачування спеціальну утиліту, яка доступна з локальної мережі. Її можна використовувати для автоматичного створення VPN-з'єднання на вашому комп'ютері, вона задає необхідні настройки для кожного провайдера, вам залишається тільки ввести логін і пароль.
Корисна порада
В разі виникнення проблем завжди звертайтеся в техпідтримку провайдера.