Як поставити шпалери на iPhone. Як поставити картинку на екран блокування 4.2.1.

Досконалості немає межі. Як би не був прекрасний і зручний ваш iPhone, все одно рано чи пізно виникає бажання щось змінити. Можна міняти мелодії, купити новий чохол і т.д. А ще це можна зробити, встановивши барвисті шпалери на робочий стіл вашого айфона. Існує кілька способів це здійснити, але головне, що зробити це дуже просто.
Інструкція
1
Знайдіть iTunes і картинки, якими ви збираєтеся прикрасити екран вашого телефону. Якщо у вашому айфоне немає готових шпалер, значить скачайте їх з інтернету або зробіть самостійно. Для цього виберіть декілька картинок і наріжте їх, скориставшись графічним редактором. Розмір для шпалер на айфон повинен бути 320х480 або 640х960 пікселів.
2
Після підготовки зображень приступите до установки їх на айфон. Закачайте шпалери в айфон за допомогою USB-кабелю або через інтернет. Виконайте синхронізацію зображень.
3
Зайдіть в установки в пункт «Шпалери». Там знаходяться три розділи: «Шпалери» - стандартні зображення айфона, «Фотоплівка» - фотографії, які були зроблені додатком «Камера». Ви також можете використовувати їх в якості шпалер. Останній розділ «Фотоархів» - закачані ззовні зображення.
4
Виберіть розділ «Фотоархів», оскільки вам треба встановити шпалери , які ви закачали в айфон. Натисніть на вподобане зображення і натисніть клавішу «Встановити». Також тут ви можете встановити і масштаб зображення. Недолік цього способу полягає в тому, що на деяких моделях телефонів встановити шпалери виходить тільки на екран блокування.
5
Застосуйте неофіційний спосіб установки шпалер на айфон. Він здійснюється за допомогою програми WinterBoard і доступний тільки для Apple телефоном в джейлбрейк. За допомогою цього способу ви зможете встановити шпалери прямо на робочий стіл, і в цьому полягає його безсумнівна перевага в порівнянні з традиційним методом установки фонових зображень. В моделях телефонів з прошивкою в 4.0 або вище, наприклад, iPhone 3G з iOS 4.2.1, може бути не актуальний спосіб установки шпалер за допомогою цієї програми. В такому разі скористайтеся zToogle (аналогічний додаток).