Як видалити драйвер bluetooth. Як видалити драйвер блютус з пк.

Для видалення драйверів з комп'ютера є декілька способів. Найчастіше дана операція необхідна для подальшої перевстановлення робочої конфігурації. В цьому випадку видалення потрібно виробляти повністю з чищенням реєстру.
Інструкція
1
Відкрийте панель управління вашим комп'ютером і виберіть меню «Установка та видалення програм». Дочекайтеся побудова списку і знайдіть в ньому за назвою драйвер для вашого Bluetooth-адаптера.
2
Зверніть увагу, що на даний момент мають бути закриті всі програми, що задіють даний драйвер; також він сам не повинен бути запущений жодним з користувачів поточної операційної системи. Крім того, сам контролер повинен бути відключений або витягнутий з USB-порту комп'ютера.
3
Виділіть його за допомогою лівої кнопки миші і виберіть з правого боку дія «Видалити», після чого, слідуючи вказівкам меню, виконайте необхідні пункти і перезавантажте комп'ютер. Відкрийте папку Program Files на вашому локальному диску і виконайте пошук директорії відповідно назві віддаленого драйвера.
4
Якщо така знайдеться, видаліть її. Також очистіть реєстр від записів про встановлений раніше драйвере пристрою Bluetooth-адаптера. Відкрийте його за допомогою команди Regedit і виконайте пошук по найменуванню драйвера. Видаліть непотрібні записи.
5
Відкрийте диспетчер пристроїв вашого комп'ютера. Це робиться в меню його властивостей на вкладці «Обладнання» або при натисканні комбінації клавіш Win + PauseBreak. Знайдіть серед пристроїв бездротового зв'язку ваш Bluetooth-адаптер, натисніть по ньому правою кнопкою миші і у властивостях виберіть «Відкотити драйвер».
6
Застосуйте і збережіть зміни, перезавантажте комп'ютер. Це також актуально в тих випадках, коли даний адаптер вбудований в материнську плату і для установки не має окремого від неї програмного забезпечення. Його установка в подальшому може відбуватися як з установочного диска, так і за допомогою інтернет-з'єднання в майстрові настройки обладнання. У разі несправності спробуйте перший раз просто оновити драйвер.
Корисна порада
Періодично виконуйте чистку реєстру.