Як витягнути диск із комп'ютера.

Уявіть ситуацію, що ви вставили диск в ваш привід, а він не те що не читається, так ще й гальмує роботу всього комп'ютера. Звичайними способами витягнути його з приводу не вдається. Доведеться застосовувати інші методи.
Інструкція
1
Перевірте кнопку приводу, щоб витягти диск з комп'ютера. Ймовірність несправності кнопки нехай дуже мала, але все ж є. У цьому випадку в приводі не працює тільки кнопка, інші його системи повинні бути в повному порядку. Щоб упевнитися в цьому або відкинути дану версію, двічі клацніть по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі.
2
Клацніть правою кнопкою миші по іконці приводу. У контекстному меню виберіть пункт «Витягнути». Якщо лоток виїхав, можете витягти диск і почати розбиратися з несправною кнопкою. Якщо дива не сталося, продовжуйте шукати варіанти.
3
Встановіть на ваш комп'ютер програму Unlocker. Вона вам знадобиться для того, щоб перевірити чи не зайнятий якою-небудь з файлів на диск е системним процесом або вірусної програмою. Можливо, саме тому привід і не відкривається. Після того як програма встановиться, зайдіть в «Мій комп'ютер».
4
Знову викличте контекстне меню іконки приводу. Тепер у ньому є пункт Unlocker. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Запуститься програма. У її вікні буде відображена інформація про те, який файл з диск а яким додатком або процесом зайнятий. Якщо вказано шлях, значить даний файл заблокований.
5
Щоб дістати диск з приводу, натисніть на кнопку "Розблокувати все». Список буде очищений. Якщо і після цього не вдається дістати диск , спробуйте ще один варіант.
6
Візьміть тонку голку або канцелярську скріпку (скріпку потрібно розігнути і розпрямити). Знайдіть маленьке круглий отвір на передній панелі приводу. Воно повинно знаходитися під лотком, поряд з кнопкою. Вставте туди голку і злегка натисніть. Не відпускаючи, потягніть лоток на себе.
7
Тягніть обережно, щоб не зламати ослаблений фіксатор. Якщо і цей спосіб не приніс бажаного результату, тоді вам потрібно звернутися в сервісний центр за допомогою до фахівців або ж просто придбати новий привід у ваш персональний комп'ютер.