Як знайти журнал в Windows.

В операційній системі Windows ведеться «Журнал подій», який дозволяє користувачеві переглядати дані, що відносяться до роботи його комп'ютера. Цей журнал доступний для перегляду в будь-який час, необхідно лише знати, як його знайти.
Інструкція
1
Журнал відкривається у вікні «Перегляд подій», де якраз і ведуться журнали системних і програмних подій і подій безпеки на комп'ютері. За допомогою даного вікна можна не тільки отримувати інформацію про події, але й керувати журналами. Щоб відкрити вікно «Перегляд подій», необхідно виконати декілька дій.
2
Натисніть на кнопку «Пуск» у лівій нижній частині екрана або на клавішу Windows на клавіатурі (клавіша із зображенням прапора). У розгорнулося меню виберіть пункт «Панель управління» (в залежності від налаштувань меню «Пуск» пункт може бути доступний відразу або розташовуватися в меню «Параметри»).
3
На «Панелі управління» перейдіть в категорію «Продуктивність і обслуговування» і виберіть значок «Адміністрування», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, шуканий значок доступний відразу.
4
Виберіть у папці «Адміністрування» ярлик «Перегляд подій», відкриється потрібне вікно. Його можна викликати і іншим способом. Пройдіть в директорію C: (або інший диск з системою)/Documents and Settings/All Users (або конкретна обліковий запис)/Головне меню/Програми/Адміністрування та виберіть ярлик "Перегляд подій".
5
У вікні вам будуть доступні для перегляду і управління різні журнали. Виділіть потрібний вам журнал (Додаток, Безпека, Система, Internet Explorer і так далі) в лівій частині вікна, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. У правій частині вікна ви побачите список всіх подій, записаних в журнал. Кожна подія можна переглянути, клікнувши по ньому двічі лівою кнопкою миші.
6
Щоб управляти подіями, скористайтеся пунктом меню «Дії» або викличте контекстне меню, клікнувши по потрібному журналу правою кнопкою миші. Щоб закрити вікно "Перегляд подій", виберіть у верхньому рядку меню пункт «Консоль» та команду «Вихід» або натисніть на значок [x] у правому верхньому куті вікна.