Як мити накладне волосся.

На сьогоднішній день використання накладних волосся стає все більш популярним. Технологія нарощування пасом дозволяє сучасним жінкам виглядати невідхильно, навіть якщо природа не нагородила їх розкішної копицею власного волосся. Але, наростивши волосся, необхідно навчитися правильно доглядати за ними. Як же мити накладне волосся?
Вам знадобиться
  • - широкий гребінь або гребінець;
  • - шампунь;
  • - кондиціонер для волосся;
  • - м'яке рушник;
  • - фен
Інструкція
1
Підберіть засоби для миття накладних волосДля догляду за нарощеними волоссям рекомендується використовувати спеціальні шампуні, призначені для глибокого очищення. Ці кошти легко видаляють шкірне сало, віск, масла та інші речовини. Якщо у вас немає можливості придбати спеціальний шампунь для догляду за нарощеними волоссям, можна використовувати миючий засіб для нормальних і жирних волос.Для того щоб відновити структуру накладних пасм, слід періодично застосовувати кондиціонер для відновлення волосся. До того ж, цей засіб успішно подбає і про ваші натуральних волосах.Также надзвичайно важливо регулярно застосовувати зволожуючий кондиціонер - він допоможе наситити вологою як накладні, так і натуральні волосся .
2
Акуратно розчешіть власні та нарощені волосся , використовуючи широкий гребінь або гребінець. Рекомендується використовувати гребінці з дерева.Намочіте волосся водою.
3
Нанесіть шампунь на зволожені волосся . Перед нанесенням рекомендується розбавити миючий засіб. Для цього достатньо просто видавити необхідну кількість шампуню на долоню і влити в нього трохи теплої води.Нанесіте миючий засіб на голову, починаючи від коріння волосся і рухаючись до їх кінчиків. Особливо обережно слід наносити шампунь в місцях установки сполучних капсул.
4
Ретельно промийте волосся . Залишки шампуню на волоссі можуть додати накладним пасмам зайву жорсткість і вони будуть виділятися на фоні ваших натуральних волос.Прі необхідності повторіть процедуру нанесення шампуню.
5
Акуратно нанесіть кондиціонер на нарощені пасма. Наносити засіб слід від кінчиків волосся до кореня, уникаючи місць установки капсул. Промийте проточною водою.
6
Скористайтеся зволожуючим засобом, розподіливши його по всій довжині волосся, але не втираючи в капсули і коріння.
7
Візьміть м'який рушник і акуратно промокніть волосся , не розтираючи їх. Зауважте рушник на голові і дайте йому можливість увібрати вологу.
8
Ретельно висушіть волосся за допомогою фена, включивши його на низьку швидкість. Просушіть пасма прохолодним повітрям. Доможіться повного висихання т.к. волога, що скупчилася в місцях з'єднань, може зруйнувати спайки.
9
Акуратно розчешіть волосся , притримуючи пасма в місцях установки капсул.