Як прибрати дату у фотоапараті.

Відображення на фотографії дати знімка завжди було досить корисною функцією, проте не завжди доречною. Скажімо, портретне або весільне фото з такою датою в кутку буде виглядати не як витвір мистецтва, а як буденність. Тому іноді виникає необхідність прибрати дату у фотоапараті.
Інструкція
1
Встановіть ACDSee Pro 2. Потім відкрийте фотографія через цю програму. Натисніть «Файл»/»Зберегти як ...». Після цього заберіть галочку біля пункту «Зберегти метадані» і, якщо необхідно, встановіть необхідні параметри стиснення фотографії. Пропишіть ім'я файлу та натисніть кнопку «Зберегти». Таким чином, з файлу буде стерта дата знімка.
2
Скористайтеся програмою Photoshop. Відкрийте потрібну фотографію, наблизьте область з датою і виберіть Clone Stamp Tool (значення 17). Потім клацніть мишкою на чистій ділянці фотографії біля дати, затиснувши кнопку Alt. Відпустіть кнопку і клацніть по даті. Під час клонування з'явиться хрестик, який буде вказувати на місце вилучення фрагмента.
3
Пам'ятайте, що чим більше значення інструменту, тим важче чітко накласти клонована зображення. Не поспішайте і гранично уважно вибирайте об'єкти для клонування на фото.
4
Поверніть на своєму фотоапараті диск встановлення режиму в положення Авто (або виберіть це положення в меню). Також цю настройку можна провести в режимах SCN або M. Після установки автоматичного режиму виберіть пункт меню «Штамп дати» та натисніть кнопку func./Set.
5
Далі кнопками «вгору» і «вниз» виберіть режим L. Кнопками «вліво» і «вправо» виберіть пункт меню «Дата і час». Недрукованих область відобразиться сірим кольором. Також при натисканні кнопки «Меню» ви можете перемикатися в режим «Дата і час» за допомогою тих же кнопок «вправо» і «вліво».
6
Скористайтеся програмою Photo Stamp Remover, за допомогою якої ви зможете легко видалити небажані об'єкти з фотографії і взагалі відкоригувати її. Програма автоматично заповнює виділений об'єкт текстурою, яка генерується з пікселів навколо об'єкта. Таким чином можна обробити багато фотографій за лічені хвилини.