Як вибрати ім'я цуценяті. Як назвати французького бульдога.

Найчастіше проблеми молодих заводчиків і молодих батьків дуже схожі. Часом проблема вибору імені для щойно придбаного цуценяти встає досить гостро. Адже ім'я має відображати не тільки характер і темперамент улюбленця, а й перебувати у відповідності зі стандартами породи.
Вам знадобиться
  • - родоводи документи;
  • - спеціалізована кінологічна література
Інструкція
1
Ім'я собаки, як і ім'я людини, має відображати склад розуму і особливості характеру окремо взятої особи. Тому при підборі імені для вихованця пам'ятайте, що воно може вплинути як на сприйняття вашого улюбленця оточуючими людьми, так і на його подальшу долю в цілому.
2
Уважно огляньте собаку. Зверніть увагу на те, чи немає на ній особливих прикмет, оцініть відмітні риси її зовнішності, повадки, темперамент. Спробуйте простежити за її поведінкою, пустує вона дні безперервно, або ж воліє тихо спостерігати за подіями навколо. Виходячи з цього, можна підібрати ім'я , яке б повною мірою відображало індивідуальність цуценя.
3
При виборі імені важливо, щоб воно підходило як для цуценяти, так і для дорослого собаки, якій ваш улюбленець буде через кілька років. Також приділіть увагу породі - для іноземних порід, таких, як вівчарка, сетер, ризеншнауцер, цілком підійдуть іноземні клички.
4
Вибираючи кличку, зверніть увагу на те, щоб цуценя її легко запам'ятовував. Вчені довели, що собакам найкраще «врізаються в пам'ять» імена з двох складів. Також кличка повинна за звучанням відрізнятися від стандартних кінологічних команд - «фу», «сидіти», «місце». В іншому випадку щеня буде в них плутатися. Краще всього, якщо в імені вихованця буде багато шиплячих і свистячих - ці звуки добре сприймаються собаками.
5
Якщо щеня має клубне походження, то його попередні господарі швидше за все висловлять побажання, щоб його кличка починалася на певну букву, пов'язану з черговістю посліду. Однак, ні в якому разі не називайте цуценя ім'ям померлої тварини - велика ймовірність того, що згодом пес може повторити його долю.
6
Якщо ж у підсумку роздуми ні до чого не привели, можна скористатися пошуком імен на спеціальних кінологічних сайтах, або вдатися до спеціальної кінологічної літературі. Завдяки цьому можна істотно полегшити свою працю і підібрати таку кличку, яка влаштує як вас, так і вашого вихованця.
Зверніть увагу
Кличка, дана улюбленцю, буде на слуху протягом багатьох наступних років - тому до вибору імені для цуценяти слід поставитися з усією відповідальністю
Корисна порада
Навіть якщо колишній господар вже підібрав для цуценяти "офіційне" ім'я, ніщо не заважає підібрати для вихованця неформальну кличку, яка буде вживатися в колі сім'ї