Як обмежити трафік.

При використанні мобільного інтернету, незалежно від того, чи використовується edge, 3g модем або ж gprs-з'єднання, велику роль грає обсяг трафіку, що завантажується на комп'ютер. Все тарифні плани, за винятком безлімітних, тарифікуються саме на основі обсягу завантаженого і відправленого трафіку. Для обмеження трафіку використовуйте ряд простих рекомендацій.
Інструкція
1
Для того щоб урізати трафік на двадцять-тридцять відсотків, ви можете відключити завантаження картинок під час веб-серфінгу. Здійсніть дану операцію в настройках браузера. Однак у цьому випадку флеш-додатки завантажуються в повному обсязі, тому даний спосіб швидше незручний ніж вигідний.
2
Найбільш результативним і простим способом для мінімізації використовуваного трафіку є браузер Opera Mini. Специфікою роботи даного браузера є те, що сторінки, завантажувані на ваш комп'ютер, спочатку проходять через проксі-сервер opera.com. На ньому вони стискаються, втрачаючи у вазі до вісімдесяти відсотків від початкового ваги. За рахунок цього, відповідно, зменшується і кількість трафіку . Для абсолютної мінімізації використовуваного трафіку ви також можете відключити завантаження картинок. В цьому випадку економія складе дев'яносто-дев'яносто п'ять відсотків. Майте на увазі, що спочатку даний веб-браузер був призначений для використання на мобільних телефонах, тому для роботи з ним на комп'ютері вам буде потрібно установка java-емулятора.
3
Ви також можете використовувати спеціальні сервіси по стисненню трафік. В цьому випадку трафік також, як і в попередньому випадку, проходить через проксі-сервер, де він стискається, і тільки після цього відправляється на ваш комп'ютер. Ви можете зіткнутися як з безкоштовними, так і з безкоштовними сервісами. Відмінність платних сервісів в тому, що ваш запит обробляється швидше, як наслідок сторінка швидше завантажується.
4
Нарешті, ви можете використовувати сервіс анонімайзерів. Анонимайзер - сервіс, спочатку призначений для приховування як даних, відвіданих користувачем, так і самого факту відвідин. В налаштуваннях ви можете відключити завантаження додатків, виконуваних сценаріїв, а також картинок, тим самим скоротивши вага сторінки на п'ятдесят-шістдесят відсотків.
Іноді потрібно обмежити трафік інтернету, якщо швидкість з'єднання не надто висока. Також це можна зробити в тому випадку, якщо інтернетом користуються кілька людей, що теж знижує швидкість. Є спеціальні методи, які дозволять домогтися виконання даного завдання.
Інструкція
1
Скачайте програмне забезпечення «CC Proxy» з офіційного сайту. Натисніть на посилання «Скачати» і далі клікніть «Відкрити» для завантаження даного файлу. У діалоговому вікні натисніть кнопку «Виконати» щоб почати процедуру установки. Просто дотримуйтесь запропонованих інструкцій на екрані. Майстер установки зробить всю іншу роботу.
2
Запустіть додатки після інсталяції. Відкрийте його, перейшовши в меню «Пуск» - «Програми», де ви знайдете папку «CC Proxy». Натисніть на кнопку з написом «Рахунок». Коли відкриється вікно функції «Менеджер», клікніть на кнопку «Створити».
3
Введіть у поле «IP-адреса/IP Range» IP-адресу комп'ютера, на якому ви хочете обмежити трафік . В розділі «Пропускна спроможність» введіть бажану швидкість завантаження. Ви також можете вказати програми, для яких хочете її знизити. Наприклад, P2P-клієнт, менеджер додатків або браузер. Збережіть ці настройки, натиснувши кнопку «Зберегти».
4
Скористайтеся також альтернативним способом. Скачайте «Traffic Shaper XP» з офіційного однойменного ресурсу. Дана програма являє собою додаток схоже на «CC Proxy». На сайті натисніть кнопку «Завантажити».
5
Клацніть по клавіші "Відкрити", щоб зберегти файл установки в тимчасовій папці комп'ютера. Після завершення завантаження натисніть кнопку «Виконати» і дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення установки.
6
Запустіть програму, перейшовши в розділ «Ппрограмми» в системному меню «Пуск». Знайдіть папку «Traffic Shaper XP». Натисніть в меню на кнопку «Файл» і клацніть по функції «Створити правило». Вкажіть тут тип підключення до інтернету. Клацніть «Мережевий адаптер» в розкрився списку, щоб побачити список підтримуваних підключень до інтернету.
7
Натисніть «Напрямок» і виберіть «Швидкість скачування файлів». Клікніть «Далі». Вкажіть тип обмеження трафік а в полі «Обмеження швидкості». Наприклад, «90 кбіт/с». Клацніть по клавішах «Далі» і «Готово». Налаштування будуть збережені.