Як змусити себе зайнятися спортом.

«Давно треба б зайнятися спортом ...», - думаєте ви, але продовжуєте проводити вечори біля телевізора і засмучуватися увеличивающимся складкам на животі. Треба щось давно, але от як переконати в себе в тому, що це дійсно треба зробити? Часом буває дуже важко відірвати себе від свого повсякденного життя (або від дивана) і зайнятися своїм фізичним вдосконаленням. Якщо у вас з'явилося бажання займатися спортом, але якось все не виходить почати, але наступні поради - для вас.
Інструкція
1
Переконайте себе в тому, що вам дійсно необхідно займатися спортом. Відмовки у вас знайдуться завжди - немає часу, «я і так досить активний», «спорт - це не для мене, я у відмінній формі» і ще багато-багато іншого. Всі ці застереження притягнуті за вуха, але поки є хоча б одна, вона не дозволить вам почати заняття. Немає таких людей, яким не потрібна б була фізичне навантаження, щоб підтримувати здоров'я і витривалість. А вже години три на тиждень ви точно зможете викроїти.
2
Сплануйте час для тренувань. Дістаньте свій товстий списаний щоденник і виділіть там кілька певних годин на заняття спортом. Обов'язково виділіть саме окремі години для тренувань, не покладайтеся на абстрактне «коли час буде», тому що ви обов'язково знайдете потім, чим зайняти цей час, наприклад, поїданням чіпсів перед телевізором.
3
Знайдіть собі напарника. А краще кілька однодумців, які почнуть займатися разом з вами. Ви будете постійно підтримувати й під'юджувати один одного, коли комусь захочеться зледащіє. До того ж, в компанії завжди веселіше, ніж одному.
4
Оберіть вид спорту до душі. Нікому не охота займатися тим, що йому не подобається. Благо, зараз фітнес-клуби пропонують будь-які спортивні програми, так що ви легко знайдете собі щось до душі. А може бути, обмежитеся звичайними пробіжками на свіжому повітрі. Головне, щоб ви отримували від цього задоволення.
5
Перестаньте порівнювати себе з іншими. Якщо у фітнес-залі ви побачили когось з шикарними кубиками на пресі і подумали: «У мене так ніколи не вийде!», То у вас дійсно нічого не вийде. Ви - це ви, і лише вам вирішувати, як у вас підуть справи.
6
Перестаньте зважуватися кожен день. Якщо ви вирішили схуднути за допомогою фізичного навантаження, то перестаньте відстежувати кожен день свою вагу - він не зменшиться так швидко, а ви турбуватиметеся, що не одержуєте результату. Проводите контрольні зважування раз на тиждень.
7
Візьміть за правило відпрацьовувати пропущені заняття. Якщо ви пропустили тренування один раз і вирішили, що це нічого страшного, то ви пропустите і другий, і третій, і, нарешті, зовсім закинете спорт.
8
Насправді, цей крок повинен стояти на самому початку, але хотілося б їм закінчити. Поставте собі мету. Що ви хочете отримати від занять спортом? Поліпшити фігуру? Зміцнити здоров'я? Визначте свою мету і йдіть до неї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3R7MIDNShkE
Зверніть увагу
Більш того, відповідь на питання як змусити себе займатися спортом, буде один - ніякого. Так, дорогі мої, неможливо змусити себе що то робити з під палки. Ви повинні ЗАХОТІТИ тренуватися. Передумов для цього може бути безліч. Наприклад зміцнити своє здоров'я, прибрати зайвий жирок, накачати м'язи або навчитися протистояти хуліганам.
Корисна порада
Як змусити себе займатися спортом рада № 2. Знайдіть напарника або цілу компанію для занять спортом або походів в спортзал. І не варто зневірятися в тому випадку, якщо у вашого товариша щось виходить краще, ніж у вас, навпаки, подвійте темп, постарайтеся його наздогнати або перегнати. Дівчатам взагалі ніяково прийти в спортзал, де багато незнайомих чоловіків.
Шкільна та студентська життя повне подій - змінюються предмети, зростає кількість інформації, яку так і хочеться запам'ятати всю, але як вмістити в одну добу і зустрічі з друзями, і вечірки, і навчання? Дуже часто для юних і молодих створінь найгострішою проблемою є проблема самоорганізації - однак, впоратися з нею досить просто, головне зрозуміти, які існують способи правильно розподілити свій час. Отже, як же змусити себе вчитися?
Інструкція
1
Безсумнівно, в тaком нелегкій справі, як навчання, вкрай важлива мотивація. Знаючи, для чого ви вчитеся, вам легше буде долати лінь і виконувати в строк всі завдання. Причому не важливо, що виступає для вас в якості бажаного результату - заслужене подорож в кінці семестру або успішна кар'єра в майбутньому. Головне - це пам'ятати, чому не можна жертвувати час для занять на користь зайвих годин в інтернеті.
2
Вам слід завести зручний і красивий блокнот або щоденник, куди варто не лінуватися записувати всі завдання з коментарями до них. Причому існує маленька хитрість - чим акуратніше ви все запишіть, тим більшим буде ваше бажання виконувати плановане. Неймовірно, але саме так дивно влаштований людський мозок.
3
Постарайтеся писати плановане час, який вам належить витратити на кожне завдання. Причому вказувати його потрібно з запасом в годину-півтори, щоб уникнути стресу або паніки в разі невпісиванія в плановані рамки через, наприклад, зазвичай пробки по дорозі додому або деяких проблем із знаходженням інформації.
4
А тепер перейдемо до найголовнішого і складного - виконанню запланованого. Отже, ви все розписали, але почати ніяк не можете. Спочатку вам варто зробити все найлегші завдання, а вже потім приступати з складним. Чому? У разі виникнення серйозних труднощів і проблем (а ніякої учень від них не застрахований, і це цілком нормально!) Ви можете втратити багато часу і не встигнути зробити навіть те, що могли б.
5
Виконуйте найцікавіші для вас завдання в першу чергу - так ви постійно будете підтримувати в собі здоровий ентузіазм та мотивацію для навчання. Шукайте в кожному предметі ті знання і сторони, які ви могли б використовувати в улюбленій справі.
6
Прокастінація - це чи не найпоширеніша проблема студентів і школярів, яка заважає їм здавати роботи вчасно і засвоювати навіть цілком посильні обсяги інформації. За цим словом криється ні що інше, як даремно витрачений час в інтернеті або перед телевізором. Постійно нагадуйте собі, що за пару годин в оновленнях соціальних мереж мало що зміниться, а ось зробивши всі важливі справи, ви можете спілкуватися з друзями та переглядати фотографії з легкою душею і скільки захочете часу!
7
Якщо ж вам складно сконцентруватися вдома - наприклад, за пару годин до дедлайну найцікавішим заняттям починає здаватися готування чи прибирання, то просто візьміть з собою книги або ноутбук і вирушайте в найближчу приємну кав'ярню або (що, безсумнівно, трохи більше предпочтительней) спеціально обладнану бібліотеку. Така атмосфера допоможе вам набагато краще сконцентруватися і взятися за справу.