Як знайти роботу у вихідні дні.

Один з найпоширеніших способів збільшити свої доходи - це знайти собі другу (а для когось і третю) роботу. Якщо вам потрібен додатковий заробіток, проаналізуйте свої вміння, і спробуйте знайти роботу по вихідним дням.
Інструкція
1
Ідеальним варіантом було б знайти підробіток в своїй же організації. Поговоріть з начальником, можливо, вам можуть дати додатковий обсяг завдань, який ви будете виконувати в вихідні, за окрему плату. На жаль, таке можливо далеко не завжди. Спробуйте також знайти підробіток в своїй сфері діяльності, але в інших організаціях, або в суміжних областях. Роботу в своїй же професії часто знаходять програмісти (участь в незалежних проектах), педагоги (репетиторство по вихідним), штатні PR-фахівці компаній (заняття копірайтінгом у вільний час). Це допомагає підвищувати кваліфікацію і напрацьовувати досвід.
2
Іноді непоганий дохід може принести один з ваших талантів або ваше хобі. Уміння шити, в'язати, малювати, клеїти шпалери або ремонтувати комп'ютери здатне забезпечити вас стабільним високим додатковим заробітком. Якщо у вас немає таких «дохідних» хобі, згадайте свої навчальні роки. Ви можете писати курсові і вирішувати контрольні недбайливим студентам з предметів, які вам добре знайомі. Розмістіть оголошення на студентських форумах, в газетах, на дошці оголошень або на зупинці біля університету або технікуму.
3
Отримайте додаткову професію, таку як перукар, майстер манікюру, швачка, масажист і т.д. Таких спеціальностей дуже багато, подумайте, що зараз найбільш затребуване на ринку і до душі саме вам. Цей шлях вимагає часу і грошових витрат, але згодом забезпечить вас стабільним доходом. Ви можете працювати за вихідним, вечорами або в будь-якому зручному для вас режимі.
4
Додатковим джерелом доходу може стати некваліфікована праця. Їм якраз можна займатися по вихідним дням . Розклеювання оголошень, робота вантажником, промоутером або «Таємним покупцем», як правило, не вимагає спеціальних навичок.
5
Якщо ви шукаєте роботу на вихідні в інтернеті або на сайтах, присвячених пошуку роботи, отсортируйте вакансії по категоріям «Часткова зайнятість», «Неповна зайнятість», «Вільний графік», «Робота на вихідні ». Це допоможе вам зорієнтуватися в сотнях пропозицій, відібравши тільки ті, які відповідають даним критеріям.
Корисна порада
Не перестарайтеся в гонитві за грошима. Робота без вихідних тривалий час позначається на здоров'ї. Буде прикро витратити на його відновлення весь ваш додатковий заробіток.