Як вибрати письмовий стіл.

Основна перевага письмових столів - це широка стільниця, на якій можна вільно розмістити необхідні підручники та документи. Будь-який такий стіл повинен бути комфортним для роботи і красивим предметом інтер'єру.
Інструкція
1
Вирішіть, які габарити необхідні. Ширина стільниці стандартного письмового столу - 70 см, висота - 76 см. Такі розміри дозволять вам вільно писати і розташувати перед собою книгу.
2
При виборі столу враховуйте розміри допоміжних засобів (сканер, принтер, комп'ютер), які ви плануєте розмістити на ньому. Якщо вам необхідні висувні ящики або тумбочки з дверцятами, то подивіться на їх розмір і глибину. Іноді великі тумби мають неглибокі ящики.
3
Кращий варіант письмового столу - прямокутна модель із закругленими краями. Поверхня стільниці повинна бути рівною і гладкою.
4
Вибираючи письмовий стіл для школяра, звертайте увагу на його зносостійкість і екологічність. Він повинен бути виготовлений з натуральних матеріалів світлих тонів.
5
Письмовий стіл для дитини повинен бути містким, щоб можна було зберігати в ньому різноманітні шкільні приналежності. Ніжки стола повинні мати можливість регулювання висоти.
6
В деяких моделях письмових столів передбачені книжкові полиці у вигляді надбудови. Це доповнення дозволить заощадити місце в книжковій шафі.
7
При виборі столу з ЛСДП звертайте увагу на якість кромки. Краї стільниці не повинні мати відколів, а кромка повинна бути наклеєна рівно. Купуючи стіл з ДСП, ознайомтеся з сертифікатом, який підтверджує відповідність всім санітарним нормам.
8
Зверніть увагу на фурнітуру - дверні ручки, коліщатка для тумбочки, напрямні для ящиків. Вони повинні бути надійними. Якісна фурнітура виготовляється з міцних сталевих сплавів, а не з алюмінію, який швидко зношується.
9
Враховуйте стиль інтер'єру приміщення, де плануєте поставити письмовий стіл, щоб він гармонійно вписався в нього.