Як виконувати гімнастику для обличчя.

Тренування вимагають всі м'язи тіла, в тому числі і лицьові. Міміка людини дуже жива: ми сміємося, похмуро брови, морщить лоб. В результаті м'язи обличчя розтягуються, обвисають, з'являються зморшки і припухлості. Повернути вигляду тонус і поліпшити колір шкіри допоможе комплекс вправ, який необхідно виконувати двічі на день.
Вам знадобиться
  • - вільний час;
  • - бажання зміцнити м'язи обличчя і шиї.
Інструкція
1
Тренуйте м'язи повік, щоб позбутися «гусячих лапок», зменшити набряклість і запобігти нависання верхньої повіки. Покладіть кінчики середніх пальців на перенісся, а вказівних - на внутрішні куточки очей, злегка притисніть пальці. Сильно зажмурте очі, через півхвилини розслабте повіки. Повторіть вправу 10 разів.
2
Зробіть вправи для м'язів чола, щоб скоротити зморшки і запобігти появі нових. Вказівними, середніми і безіменними пальцями натисніть на шкіру лоба у напрямку до очей, а брови піднімайте вгору, відчуваючи напругу. Повторіть руху 20 разів. Нахмурьте лоб, через секунду підійміть брови вгору і широко розкрийте очі, зробіть вправу 7 разів, потім розслабтеся.
3
Робіть вправи для м'язів щік, якщо регулярно виконувати гімнастику для особи , то щоки НЕ будуть обвисати. Чергуйте витягування губ в трубочку з широкою посмішкою. Потім 10 разів по черзі то втягуйте щоки, то надувайте їх. На кілька секунд затримуйте кожне положення м'язів.
4
Регулярно виконуйте вправи для губ, і скоро опущені куточки піднімуться в попереднє положення. Широко відкрийте рот, верхню губу притисніть до зубів і посміхніться куточками рота, повторіть 10 разів. Затримайте губи в такому положенні і злегка натисніть вказівними пальцями на куточки рота для закріплення результату. Робіть вправу для підвищення пружності губ. Для цього чітко вимовляєте голосні звуки і стежте за тим, щоб губи не стискалися і не розтягувалися.
5
Виконуйте гімнастику для м'язів підборіддя і шиї, це допоможе прибрати друге підборіддя і зміцнити шию. Сядьте, закиньте голову і зробіть 20 жувальних рухів, широко відкриваючи рот. Відчуйте напругу м'язів. Після цієї вправи висуньте нижню щелепу вперед і зробите 20 рухів вправо-вліво. Сидячи закиньте голову, відчуйте напругу м'язів і випрямити шию. Виконайте вправу 35 разів і повторіть ще 1-2 рази протягом дня.