Як зібрати весільний букет.

В день весілля складно уявити щасливу наречену без квітів. Спочатку на Русі букет для нареченої не був традиційним, а прийшов до нас із Заходу. Весільний букет повинен вибирати і дарувати коханій наречений. Створити цю композицію з квітів не так-то просто. Всі грає роль - сезон, переваги нареченої, її зовнішність і фасон весільного вбрання. До того ж букети розрізняються за формою і способом складання.
Вам знадобиться
  • - квіти,
  • - декоративна стрічка,
  • - портбукетниця,
  • - дріт.
Інструкція
1
У всьому світі в якості весільного популярний невеликий круглий букет . Зверху він виглядає круглим, а збоку має вигляд півсфери. Спадаючий букет складається з квітів з довгими стеблами і схожий формою на перевернуту краплю. У радянські роки був поширений звичайний прямий букет , який наречена тримала уздовж руки. Особливих прикрас, крім святкової стрічки, до нього не додавали. Букет- «скіпетр» робиться шляхом обплітання потрібної форми квітами. Букет- «муфта» носиться на руці. У в сучасних весільних сукнях навіть можна зустріти петельку для такого букет а.
2
Існує кілька способів збирання весільного букет а. Перший, мабуть, найпопулярніший на сьогоднішній день - квіти в порт букет ниці, пристосуванні із пластику, в якому знаходиться губка, вбирає воду. У порт букет ниці квіти не зів'януть, не втратять форму, не забруднять плаття квітковим соком і не подряпають шипами. Тримати такий букет в руках зручно, але конструкція може виявитися затяжкої. Найпростіше зібрати букет за допомогою декоративної стрічки. Складіть з квітів невеликий красивий букет , виходячи з власного смаку і переваг нареченої. Подрежьте стебла до потрібної довжини і оберніть їх стрічкою. Вона буде надійно тримати букет і зведе до мінімуму ризик забруднитися. Букет дротяної збірки. У цьому випадку стебла зрізаються повністю і самі бутони квіток прикріплюються на дріт за допомогою клею і стрічок. Однак чим коротше залишок стебла, тим більше листя і стрічок потрібно на маскування дроту. Або ж дріт вводиться в стебла квіток, що робить можливим зігнути кожен стебло і надати йому потрібну форму. Таким способом можна створити вельми незвичайний букет , проте його збірка вимагає достатньої кількості часу і певного рівня майстерності. Але сам він довговічним, на жаль, не буде.
3
Розмір теж має значення. Високої стрункої нареченій підійде букет подовженої форми: «крапля» або «муфта». А ось для мініатюрної дівчини він виявиться занадто великим, громіздким. Ідеальним вибором для неї будуть квіти в порт букет ниці. Та й фасон сукні слід врахувати. Великі подовжені букет и будуть гарні до довгої сукні з пишною спідницею. А для коротких суконь варто вибрати маленький букет округлої форми.
4
Тепер підберіть кольору. Букет може бути як монохромним, так і складати композицію з квітів різних відтінків. Білі квіти - варіант безпрограшний для будь-якого типу зовнішності нареченої, для будь-якого плаття, сезону та освітлення. Однак можна спробувати доповнити букет квітками кремового, рожевого кольору. Гарні будуть і червоні квіти і навіть, наприклад, фіолетові. Однак букет не повинен складатися повністю з квітів темних відтінків. До того ж пам'ятаєте, що букет занадто насиченого кольору, наприклад бордового, більш доречний для дорослої жінки. Для юної ж панянки підійде букет у світлих тонах.
Корисна порада
Найкраще замовити букет в салоні флористики, але навіть якщо ви вирішили взятися за справу самі, проконсультуйтеся з фахівцем заздалегідь.
Перед весіллям необхідно зробити масу приготувань, зокрема, потурбуватися весільним букетом. Якщо ви не хочете витрачатися на послуги флориста, ви можете самостійно зробити класичний букет з одного виду квітів. Найкраще для цього підійдуть стійкі до в'янення троянди.
Квіти бажано купувати незадовго перед весіллям, щоб він не встигли зів'янути. Ви можете вибрати троянди одного кольору, схожих відтінків або навіть контрастні. Головне, щоб вони поєднувалися з вашим нарядом і між собою. Майте на увазі, що букет найкраще збирати з ранку безпосередньо перед церемонією, а це може стати додатковим стресом в досить нервовий день.

Підготовка квітів

Для створення букета троянд в залежності від їх розміру вам знадобиться від 10 до 25 кольорів. Насамперед, потрібно видалити зайві листя і шипи зі стебел. У нижній частині необхідно видаляти все листя, у верхній - тільки непрезентабельні. Після цього потрібно обрізати стебла, для цього занурте їх по одному в воду і обріжте під гострим кутом приблизно на 5 см. На стеблі, що знаходиться під водою, що не буде утворюватися повітряна подушка, тому він добре насититься вологою. При необхідності ви можете прискорити розкриття бутонів, поставивши букет в теплу воду. Однак робити це потрібно за кілька хвилин до церемонії, оскільки тепла вода прискорює в'янення букета.Начніте формувати букет. Візьміть 4 квітки, помістіть їх бутони на одній висоті у вигляді рівного квадрата, це буде центром вашого букета. Підкладайте троянди по одній навколо, розташовуючи їх небагато нижче, це дозволить зробити букет схожим на купол. Щоб краще контролювати процес, займайтеся складанням букета перед дзеркалом, так ви зможете побачити підсумкову форму здалеку і в перспектіве.Цвети можна скріплювати за допомогою звичайних канцелярських гумок або флористичної тасьми. Робити це потрібно на видаленні 7-12 см від чашечок троянд. Скріплюйте стебла практично по всій довжині, щільно обв'язуючи їх флористичної тасьмою або через рівні проміжки стягуючи гумками. Обрізати стебла під потрібну довжину найкраще перед церемонією, так букет буде виглядати краще. Якщо у вас в запасі кілька годин, помістіть ваш букет у воду.

Як зробити ручку

Ручка весільного букета повинна бути досить короткою - приблизно 15-20 см. Стебла потрібно обрізати на необхідній висоті дуже гострим ножем. Отримавши ручку потрібної довжини, протріть стебла рушником, щоб позбавити їх від надлишків води. Потім візьміть декоративну стрічку, вона повинна бути в 3 рази довше ручки букета, верхній кінець цієї стрічки заправте за канцелярську гумку під квітками, потім почніть обвивати стебла щільною спіраллю зверху вниз. У нижній частині зробіть кілька витків стрічкою по прямій, а потім почніть нову щільну спіраль вже знизу вгору. Кінчик стрічки приберіть під гумку і закріпіть декоративними шпильками. Якщо ви хочете прикрасити букет бантом, зробіть його з окремого відрізка стрічки. Обов'язково обробіть її краї, щоб вони виглядали акуратно. Готовий букет можна пару годин до церемонії зберігати в холодильнику. Там він збереже свою свіжість, при цьому вам не доведеться доробляти його в останній момент, ризикуючи зіпсувати весільну сукню.