Як спростити запам'ятовування слів іноземною мовою.

Навчання іноземної мови далеко не всім дається легко. Неправильна техніка заучування лексики призводить до того, що отримані знання швидко забуваються. Однак запам'ятовування слів на іншій мові можна зробити досить ефективним.
Вам знадобиться
  • - картки;
  • - комп'ютер;
  • - література іноземною мовою.
Інструкція
1
Зробіть картки для запам'ятовування слів. На одній стороні напишіть слів про іноземною мовою , на іншій - переклад і транскрипцію. Беріть декілька з них з собою в будь-які поїздки або на роботу. У пробці або на обідній перерві діставайте картки і перевіряйте себе.
2
Встановіть на робочому комп'ютері одну з програм, яка допоможе вам запам'ятовувати нові слів а. Наприклад, подібна функція є у популярного слів аря ABBYY Lingvo. Ви заносите нові слів а в свій особистий вокабуляр, а програма з певною періодичністю пропонує вам перевірити себе. Все що вам потрібно - відірватися на 2 хвилини від справ і ввести правильні відповіді.
3
Постарайтеся вчити іноземні слів а не окремо, а темами. Подібний принцип використовується в переважній більшості лінгвістичних навчальних закладів. При цьому, складаючи міні- слів арь з певної теми, розташовуйте терміни таким чином, щоб вони починалися з різних букв. Алфавітний порядок ускладнить заучування. Згодом ви завжди зможете пригадати, з якої області чи інша слів о, і набагато швидше підберете переклад.
4
Використовуйте метод асоціативних рядів. При належному рівні фантазії ви напевно відзначите, що звучання більшості слів може викликати певні образи в рідному мовою . Наприклад, англійське слів про "look" (дивитися) звучить як «лук». Придумайте асоціативний ряд: «стрілець з ЛУКА ДИВИТЬСЯ на свою мету». Даний принцип особливо актуальний для менш уживаних слів.
5
Складайте з новими слів ами фрази. Постарайтеся зробити так, щоб в придуманому реченні було лише однією невідоме слів о, а всі інші - вже звичні для вас. Завдяки певному контексту вам буде набагато легше згадати переклад.
Зверніть увагу
Не намагайтеся зубрити слова. Незважаючи на те, що слово іноземною мовою - точна інформація, що вимагає стовідсоткового запам'ятовування і відтворення, механічне заучування не приведе до гарних результатів.
Корисна порада
Намагайтеся читати книги іноземною мовою, почавши з адаптованої літератури. Так ви набагато швидше почнете впізнавати слова в контексті і інтуїтивно відстежувати їх вживання.