Як зв'язати жіночу шапочку спицями. зв'язати жіночу шапочку з защипом спицями.

Взимку без в'язаній шапочки не обійтися. Вона зігріє в мороз і прикрасить наряд будь-якої жінки. Тим більше такий головний убір є трендом вже багато років. Про те, як зв'язати просту жіночу шапку спицями , читайте нижче.
Вам знадобиться
  • - 1 моток (100 г) пряжі;
  • - кругові або панчішні спиці № 2,5.
Інструкція
1
Так як пряжа буває різної товщини, та й кожна в'язальниця в'яже з різною щільністю, перед тим як приступити до в'язання шапки, зробіть зразок. Зв'яжіть невеликий прямокутник спицями . На такому зразку дуже добре видно, чи відповідають спиці товщині обраної пряжі.
2
Готовий зразок потрібно випрати, щоб переконатися, чи не дає пряжа усадку. Потім порахуйте кількість петельок в одному сантиметрі. Виміряйте обхват вашої голови і помножте результат на величину цієї мірки.
3
Наберіть на кругові спиці отримане кількість петель. Замкніть в'язання в коло і в'яжіть по колу гумку 1х1, чергуючи 1 лицьову і 1 виворітну петлі. В'яжіть гумкою 5 сантиметрів.
4
Далі пров'яжіть 1 ряд лицьовими петлями і переходите до в'язання основним узором. Дуже симпатично виглядають шапочки з візерунком «Коси». Початківці умільці часто бояться їх в'язати, так як для цього потрібно використовувати допоміжну спицю. Однак для в'язання маленьких кісок на чотирьох петлях можна і не використовувати допоміжну спицю.
5
Пров'яжіть спочатку третю петлю (зняті петлі розташовуйте або за, або перед в'язанням, в залежності від напрямку косички), потім четверту, Одягніть зняті петлі на спицю і пров'яжіть першу і другу петлі лицьовими. Між косичками пров'яжіть 2 або 3 виворітні петлі.
6
Пров'язавши 33 ряду (приблизно 15 см) після початку основного малюнка, починайте робити убавкі. У кожному 4-му ряду пров'яжіть по дві петлі разом виворітної між косичками.
7
Коли виворітні петлі будуть всі закриті, робіть убавленія в косичках, пров'язуючи спочатку 3 і 4 петельки разом лицьовою, а потім таким же чином 2 і 3 (в 55-му ряду).
8
Далі всі петлі в'яжіть лицьовими по колу, роблячи убавленія. Коли залишаться останні 6-8 петель, нитку обірвіть і протягніть через всі петлі. Нитку закріпіть і витягніть кінчик гачком на виворітну сторону. Шапка готова.
Корисна порада
Для простих моделей шапок вибирайте меланжеву або фасонну пряжу. Так вони будуть виглядати набагато ефектніше.