Як закріпити ламбрекен. Як прикріпити стрічку велкро.

Ламбрекен - це декоративна завіска, яка навішується над портьєрами і додає оформлення вікна закінчений вигляд. Також додатковий декор дозволяє приховати основний карниз і візуально збільшити або врівноважити вікно. Існує кілька способів закріпити ламбрекен, щоб драпірування чи не деформувались і не провисали.
Вам знадобиться
  • - ламбрекен;
  • - стельовий карниз;
  • - липка стрічка (велкро);
  • - гардинна стрічка (тасьма).
Інструкція
1
Придбайте стельовий карниз необхідного розміру. Він може бути прямим або із закругленими краями, довжиною у всю стіну або тільки на ширину вікна. Зробіть розмітку на стелі, просвердлите отвори, вставте в них дюбелі. Прикладіть до стелі карниз і закрутіть шурупи.
2
Використовуйте кріплення жорсткого ламбрекену за допомогою липкої стрічки. Відріжте велкро (липучку) потрібної довжини, попередньо вимірявши верхню межу ламбрекену. Липку частину приклейте до зовнішнього краю стельового карниза за допомогою клею.
3
М'яку частину велкро акуратно пришити до виворітного стороні ламбрекену. Щоб не зіпсувати зовнішній вигляд виробу використовуйте потайний шов або замість ниток візьміть тонку волосінь. Закріпіть ламбрекен на карнизі, з'єднавши обидві частини липкої стрічки.
4
У разі якщо стельовий карниз оснащений красивим багетом, який ви не хочете приховувати, пришийте м'яку частину велкро до лицьової частини ламбрекену. Липку деталь стрічки у такому разі приклейте до виворітної сторони багета. З'єднайте обидві частини велкро і надійно закріпіть ламбрекен.
5
Застосуйте кріплення м'якого ламбрекену за допомогою тасьми. Закріпіть з лицьового боку стельового карниза пластмасові гачки. Пришити до ламбрекенів гардинно стрічку. Повісьте ламбрекен на гачки і розправте його. Для того, щоб декоративний елемент не провисав, розташуйте гачки якомога ближче один до одного.
6
Якщо портьєри на вашому вікні висять на трубчастому або кованому карнизі, а ви хочете додатково прикрасити їх ламбрекеном, придбайте спеціальне додаткове кріплення. Вмонтовуйте карниз для ламбрекену з гнучкого профілю до стелі, в арку або еркер перед основним карнизом. Закріпіть на ньому жорсткий або м'який ламбрекен за допомогою велкро або тасьми.
7
Перекидной ламбрекен зафіксуйте за допомогою гачків на трубчастому карнизі. Вільні кінці перекиньте через перекладину і задрапіруйте тканину в довільному порядку.
Великою популярністю в даний час користуються штори з ламбрекеном . Ламбрекен надає закінчений вигляд шторам, тим самим перетворює інтер'єр приміщення. Вибрати його - це тільки півсправи. Необхідно знати, яким чином проводити монтаж.
Інструкція
1
Будь ламбрекен можна прикріпити до карнизу. Для початку повинні бути чітко визначені пріоритети. Жорсткий ламбрекен можна прикріпити на рівну поверхню. Відзначимо, трубчастий і кований карниз для нього зовсім не підійдуть. Однак іноді робляться виключення. Якщо ламбрекен має невеликий розмір, то його можна вішати на трубу. Якщо у нього велику вагу, то трубчастий карниз навряд чи зможе витримати. Основна причина полягає в способі кріплення самого карниза. Трубчастий і кований карниз звичайно кріплять на два або ж три кронштейна. Залежить це від довжини самого карниза.
2
Іноді люди навіть довгий карниз кріплять на два кронштейни. Причина полягає в зовнішньому вигляді. Кронштейн, який знаходиться посередині, іноді не влаштовує власників будинку. Зробити це звичайно можна, але ризик його падіння досить великий. Третій кронштейн придумали не просто так. Він виробляє додаткову фіксацію карниза. Якщо він відсутній, то карниз може швидко прогнутися під вагою штор або навіть зламатися. У першу чергу потрібно задуматися про свою безпеку.
3
Жорсткий ламбрекен також можна закріпити на стельовий карниз. У такого карниза досить міцне кріплення, до того ж, розташовується він рівно. Якщо кріпити ламбрекен зверху на карниз, то сам ламбрекен буде невидимий. У цьому випадку буде створюватися ілюзія, що штори починаються прямо від стелі.
4
Кріпити жорсткий ламбрекен на карниз можна двома способами: тасьмою і велкро. Краще всього використовувати велкро. У цьому випадку він буде висіти рівно і ніде не провіснет. Якщо використовувати тасьму, то є ймовірність провисання, особливо якщо ламбрекен має велику вагу. Якщо використовується велкро (липучка), то м'яку частину потрібно пришити прямо на ламбрекен, а жорстку, яка має клейову основу, необхідно приклеїти на карниз. Потрібно виконувати цю роботу дуже акуратно. Липучку досить важко відірвати якщо була допущена помилка.