Як замінити лампочку габаритних вогнів. Як поміняти лампочку габариту форда.

Задні ліхтарі автомобіля включають в себе лампу стоп-сигналу (гальмування), лампу заднього ходу, габаритного світла і поворотника. Конструктивно задні ліхтарі складаються з кришки розсіювача, плати з держателями ламп і рефлектора. Способи кріплення задніх ліхтарів до кузова на різних марках автомобілів розрізняються один від одного. Розглянемо зняття задніх ліхтарів і заміну ламп на прикладі класичної моделі ВАЗа.
Вам знадобиться
  • Трубчастий ключ "на 8", нова лампочка.
Інструкція
1
Для початку відкрийте багажник. Кришка рассеивателя задніх ліхтарів на "класиці" кріпиться до кузова через гумову прокладку (ущільнювач) до рефлектора чотирма гайками на шпильках самої кришки, тому зняти блок ліхтарів можна тільки з багажника.
2
Зніміть захисний кожух ліхтарів. Для цього викрутіть дві пластикові гайки кріплення кожуха.
3
Далі не забудьте від'єднати фішку з проводами від контактів плати, попередньо знеструмивши автомобіль (від'єднавши клеми акумулятора).
4
Потім відкрутите чотири гайки, якими кріпиться рефлектор до кришки розсіювача. Використовуйте трубчастий ключ "на 8".
5
Після цього акуратно звільніть плату з держателями ламп від пластикових фіксаторів (зазвичай шість фіксаторів утримують плату на місці і захищають її від вібрації).
6
Акуратно зніміть плату з лампами. Дістаньте з держателя лампу, яка підлягає заміні. Для цього вручну або за допомогою викрутки звільніть її від пластикових фіксаторів, які притискають її контакт до плати (зазвичай на автомобілях використовується три таких фіксатора).
7
Поставте нову лампу на місце старої, надійно закріпивши її фіксаторами.
Зверніть увагу
Збірка і установка задніх ліхтарів здійснюється в зворотній послідовності.
Корисна порада
Пам'ятайте, що за негорящіе габаритні вогні в Правилах Дорожнього Руху РФ передбачений штраф.Еслі одна або декілька ламп задніх габаритних вогнів не горять, спробуйте спочатку зачистити контакти і доріжки на платі. Якщо це не допомагає, міняйте лампочкі.Еслі якась гайка кріплення кришки до рефлектора НЕ відкручується або прокручується, вам доведеться спилювати саму шпильку. Зробити це можна ножівкою по металу.