Як перевести doc-файл в.pdf. Як переводити pdf.

Формат PDF (Portable Document Format), був розроблений компанією Adobe Systems і ще три роки тому був її власністю. Це означало, що інші компанії не мали права поширювати свої програмні продукти з включеними в них інструментами редагування документів цього формату, не купивши відповідні права у Adobe Systems. Однак з середини 2008 року PDF став відкритим стандартом, що значно збільшило вибір способів конвертації документів в цей формат.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007/2010 або доступ в інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся, наприклад, текстовим процесором Microsoft Office Word для перетворення «рідних» для нього файлів з розширенням doc в формат pdf. Дві останні версії цього додатка (Word 2007 і 2010) випущені вже з вбудованими функціями збереження документів у цьому стандарті - тепер він відповідає не тільки внутрішнього стандарту Adobe, а й міжнародному ISO 32000.
2
Запустіть Word і завантажте в нього документ, який потрібно перетворити. Для виклику діалогу відкриття файлу в цьому додатку можна скористатися поєднанням клавіш Ctrl + O або пунктом «Відкрити» в головному меню Word. Це меню у версії Word 2007 розкривається клацанням по великій круглій кнопці в лівому верхньому кутку вікна, а в Word 2010 замість неї приблизно в тому ж місці розміщена синя кнопка з написом «Файл», що має те ж призначення. За допомогою запущеного діалогу відшукайте потрібний doc-файл, виділіть його та натисніть кнопку «Відкрити».
3
Збережіть завантажений документ у форматі pdf. Для цього знову відкрийте головне меню текстового процесора і виберіть пункт "Зберегти як». У полі «Ім'я файлу» ви можете змінити вихідне назва файлу, якщо в цьому є необхідність. Розкрийте список, що випадає «Тип файлу» і виберіть рядок з текстом PDF (*. Pdf). В результаті в діалог додасться ще одна секція, де ви можете вибрати один з двох варіантів оптимізації документа - це приблизно те ж саме, що і вибір якості при збереженні зображення. Клацанням по кнопці «Параметри» в додатковій секції відкривається більш широкий набір установок зберігається документа. Коли все буде налаштовано, натисніть кнопку OK і документ буде збережений у форматі pdf.
4
Якщо у вас немає можливості використовувати версії Word з підтримкою цього формату, то можна здійснити конвертацію через скрипти якого-небудь онлайн-сервісу, що пропонує таку послугу. Відшукати їх в інтернеті нескладно - наприклад, це можна зробити на сайтах http://www.doc2pdf.net/ru або http://en.pdf24.org/onlineConverter.html
Часто зустрічається проблема, що різного виду документація у форматі pdf необхідно представити у вигляді Microsoft Word з розширенням doc. Формат pdf - використовується для читання електронної документації, звітів, і не дає можливості нормально скопіювати інформацію, не кажучи вже про редагування вмісту документа. Для вирішення даної проблеми потрібно використовувати всі можливі конвертери, які дозволять не тільки перетворювати файли, але і зберегти їх цілість і вид.

Перетворення файлу з pdf в doc за допомогою конвертера

Передати інформацію з документа pdf в Word, можливо різними способами, можна просто скопіювати вміст файлу і вставити в Microsoft Office, але при цьому втрачається структура і порушується форматування. Для цього придумали спеціальне програмне забезпечення - конвертер, який поліпшить роботу, зробить її більш якісною. Наприклад, можна скористатися стандартним конвертером вбудований в Microsoft Office Word 2013, в якому вже є функція перетворення pdf файлу в Word документ. Необхідно просто відкрити файл з даними розширенням, і він буде відображатися на сторінці Word. Цей метод впливає на якість оформлення документа, втрачаються розриви і інтервали страніц.Более простий спосіб - за допомогою програми First PDF, якою можна скачати з інтернету безкоштовно. Потрібно буде встановити її на свій комп'ютер і запустити. Програма проста і зручна у своєму використанні, і доступна для кожного користувача. Для конвертації, в першу чергу, необхідно вибрати файл, який буде перетворюватися, з комп'ютера. Потім вибрати формат файлу і вказати шлях, де буде знаходитися вже конвертований файл. Після цього натисніть кнопку «GO» і через кілька хвилин файл doc буде створений. Крім цієї програми існує ряд конвертерів. Їх відмінності в тому, що не все програмне забезпечення видає результат в хорошій якості. Одні з таких програм - Конвертер PDF to Word 1.4, PDF Converter v1.0, FineReader 8.0. Принцип їх роботи аналогічний з програмою First PDF.

Конвертувати файл з pdf в doc в онлайн конвертері

У наш час в інтернеті можна робити багато різних дій, у тому числі і конвертацію pdf в doc в онлайн режимі. Це можна зробити за допомогою безкоштовного сервісу Рунета, в якому не потрібна реєстрація. Алгоритм конвертації у даних сервісів мало чим відрізняється. Як правило, для цього необхідно зайти на сайт, вказати шлях до файлу, який необхідно конвертувати, натиснувши на кнопку «Виберіть файл». Після вибрати формат «doc», при необхідності можна отримати заархівований файл. Перетворення документа почнеться після натискання кнопки «Конвертувати». Файл готовий до використання. Існує безліч сервісів, але цей відрізняється своєю якістю перетворення електронного документа.Ещё один з методів - це конвертація за допомогою Google Disk. Для це необхідно зареєструватися, якщо аккаунт на сервісі ще не створений. Після того як пройшла реєстрація, зайдіть на свій аккаунт, натисніть кнопку «Завантажити», що біля кнопки «Створити». Виберіть шлях до файлу з розширенням pdf, і почекайте закінчення завантаження документа. Завантажений файл правою кнопкою миші відкрийте за допомогою «Google Документ». Тепер у вас є можливість редагувати вміст файлу, також після роботи з ним можна його скачати, як документ Word. Для цього треба зайти в пункт головного меню «Файл» - «Завантажити як» і вибрати Microsoft Word (docx) .При конвертації файлів головне - це збереження структури і формату електронного документа. Тому при перетворенні файлу використовуйте перевірений і надійний сервіс або програмне забезпечення, яке з точність створить документ, включаючи розміри, стилі та розміщення тексту.