Як замінити блок живлення комп'ютера. Як самому замінити блок живлення.

Блок живлення необхідний для передачі електроенергії до багатьох елементів комп'ютера. Існують пристрої, які отримують енергію через материнську плату та обладнання, що підключається безпосередньо до блоку. При виборі елемента живлення потрібно врахувати кілька особливостей.
Інструкція
1
В даний час існують певні стандарти на блоки харчування. Це необхідно для того, щоб можна було швидко підібрати підходящий для комп'ютера елемент. Якщо ви вирішили замінити блок харчування у вашому ПК, то з'ясуйте форм-фактор встановленої материнської плати.
2
Визначте відповідний стандарт блоку харчування (АТ або АТХ). Обов'язково з'ясуйте потужність старого блоку. Краще придбати новий блок харчування із запасом потужності, щоб згодом у вас не було проблем з підключенням нового обладнання. Переконайтеся в тому, що на новому блоці присутні коннектори для підключення до жорстких дисків і DVD-приводам (IDE або SATA). Якщо ваша відеокарта потребує підключення додаткового харчування (крім основного, що подається через материнську плату), то переконаєтеся в наявності потрібних контактів.
3
Вимкніть комп'ютер від мережі змінного струму. Відкрийте корпус блоку і відкрутите із зовнішнього боку кілька шурупів. Вийміть старий блок з корпусу, попередньо відключивши його кабелі від всіх пристроїв.
4
Встановіть новий блок харчування і надійно закріпіть його за допомогою шурупів. Підключіть 24-контактний роз'єм до материнської плати. Іноді використовується поєднання 20 + 4 контакту. Це дозволяє забезпечити сумісність зі старими моделями системних плат. Виконайте підключення інших пристроїв до блоку харчування.
5
Увімкніть комп'ютер і перевірте працездатність нового елемента. Пам'ятайте про те, що блок харчування комп'ютера необхідно своєчасно обслуговувати. Проводьте чистку вентиляторів, що входять до складу цього пристрій. Це дозволить запобігти перегріву не тільки самого блоку харчування, а й інших важливих елементів персонального комп'ютера .