Як змінити параметри в Excel.

Табличний редактор Microsoft Office Excel - найпоширеніше сьогодні додаток для роботи з електронними таблицями. Після інсталяції нової версії цієї програми досить часто буває необхідно змінити її налаштування, щоб привести їх до звичного вигляду. Доступ до установок програми в останніх випусках редактора організований різними способами.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Розкрийте розділ «Файл» в меню табличного редактора. Якщо ви використовуєте версію Excel 2010, то для цього потрібно клацнути покажчиком миші по зеленій кнопці в лівому верхньому кутку вікна програми. В версії 2007 роки замість неї приблизно в тому ж місці розміщена велика кругла кнопка без напису, яку виробник у всіх документах іменує Microsoft Office. Розкрити цей меню можна й іншим способом - натисніть клавішу Alt і програма відобразить на кожному пункті меню літери російського алфавіту. Натискання клавіші з відповідною літерою розкриє зіставлений їй пункт меню, розділу «Файл» призначена буква «Ф».
2
Виберіть пункт « Параметри », якщо ви використовуєте Excel 2010 - це друга знизу рядок в головному меню. У версії Excel 2007 цей пункт замінює кнопка з текстом « Параметри Excel», вміщена в правий нижній кут розкритого меню - клікніть її. Обидва цих дії відкривають сторінку налаштувань табличного процесора, розбиту на розділи, список яких поміщений у її лівого краю.
3
Якщо ви використовуєте ще більш ранню версію Microsoft Excel (наприклад, Excel 2003), то шукайте потрібний пункт в розділі «Сервіс» меню додатка. Називається він « Параметри » і відкриває окреме вікно налаштувань, складене з тринадцяти вкладок.
4
Багато установки табличного редактора можна змінювати і без використання сторінки налаштувань. Наприклад, щоб поміняти використовуваний за замовчуванням масштаб відображення сторінок досить покрутити коліщатко миші, утримуючи клавішу Ctrl. Встановлений таким способом збільшення (або зменшення) буде автоматично збережено додатком і використано, коли ви наступного разу запустите Excel.
Зверніть увагу
Не завжди відкривається документ використовує установки, як вами в табличному редакторі. Якщо ця таблиця було створено з використанням інших установок, то при його збереженні вони були записані в файл, а при відкритті ваш Excel прочитав і відтворив їх спеціально для цього документа.