Як покращити зображення.

Після перегляду якісних фотографій, розміщених в інтернеті, власні знімки можуть здатися безбарвними і розмитими. Втім, можна спробувати поліпшити такі знімки, відкоригувавши їх за допомогою інструментів програми Photoshop.

Вам знадобиться

- програма Photoshop; - файл із зображенням.

Інструкція
1
Перед початком роботи з зображенням в Photoshop скопіюйте шар з редагований знімком. Зробивши це, ви зможете на будь-якому етапі корекції порівняти виправлену версію з оригіналом і, якщо буде потрібно, зменшити масштаб внесених в знімок виправлень, зменшивши непрозорість змінених шарів. Для копіювання шару застосуйте опцію Dublicate Layer з меню Layer.
2
Однією з проблем, з якими доводиться справлятися для поліпшення якості зображення, є колірний баланс, зміщений в ту чи іншу сторону. Для того щоб зробити білі ділянки знімка, дійсно, білими, а не синіми або жовтими, скористайтеся інструментом Curves. Вікно настройок цього інструменту відкривається опцією Curves групи Adjustments меню Image.
3
Клацніть по правому значку у вигляді піпетки у вікні налаштувань Curves. Цим інструментом вкажіть на зображенні білий ділянку. Клікнувши по іншим піпетка, вкажіть чорний і сірий колір на зображенні.
4
Для того щоб зробити картинку більш різкою, не оточуючи кожен об'єкт білим ореолом, змініть різкість каналу яскравості. Для цього перекажіть зображення з колірного режиму RGB в режим Lab за допомогою опції Lab з групи Mode меню Image. Натисніть на кнопку Don "t flatten в діалоговому вікні, щоб зберегти багатошарову структуру файлу при зміні колірного режиму.
5
Відкрийте палітру Channels, якшо по її вкладці поруч з палітрою шарів або застосувавши опцію Channels з меню Window. Клацніть по каналу Lightness і застосуйте до зображення, став чорно-білим, фільтр Unsharp Mask або Smart Sharpen. Обидва фільтра знаходяться в групі Sharpen меню Filter.
6
Якщо вам потрібно змінити різкість в світлих областях зображення, не чіпаючи тіні, застосуйте фільтр Smart Sharpen. Увімкніть опцію Advanced у вікні фільтру і відкрийте вкладку Shadow. Для збереження вихідної різкості в тінях надайте параметру Fade Amount максимальне значення.
7
Якщо ви збираєтеся зберігати змінену фотографію в файл jpg, знову переведіть картинку в режим RGB. Lab не підтримується форматом jpg, крім того, до зображень в цьому колірному режимі не можна застосувати багато фільтри програми Photoshop .
8
Для того щоб зробити кольори на зображенні більш насиченими, можна відкрити вікно фільтра Hue/Saturation з групи Adjustment меню Image і збільшити значення параметра Saturation.
9
Можна домогтися результату й іншим способом. Зробіть копію верхнього шару фотографії і змініть режим накладання копії з Normal на Multiply, вибравши потрібний режим із списку на панелі шарів. Для темних зображень може підійти режим Soft Light, Overlay, Screen або Lighten. Відрегулюйте прозорість верхнього шару, налаштувавши параметр Opacity.
10
Збережіть виправлене зображення опцією Save for Web або Save As, які можна знайти в меню File.