Як чистити поліестер.

Речі з поліестеру міцні і практичні. Цей матеріал відмінно поєднується з мембранної тканиною, його використовують для пошиття спортивних курток. Стираються речі з поліестеру дуже легко. При дотриманні інструкції по догляду за таким одягом виріб порадує свого власника оновленим зовнішнім виглядом.
Вам знадобиться
  • - тепла вода (40? С);
  • - звичайний пральний порошок або порошок для прання синтетики і мембранної тканини;
  • - пральна машина;
  • - інформація по догляду з етикетки вироби;
  • - щітка з м'яким ворсом;
  • - праска;
  • - просочування для мембрани;
  • - бальзам з антистатиком;
  • - біла бавовняна тканина.
Інструкція
1
Купуючи верхній одяг, читайте інформацію на етикетці. Зазвичай виробники вказують на ній, як прати виріб, чи можна прасувати, відбілювати, як сушити і чистити. Періть виріб з поліестеру руками або в пральній машині.
2
Якщо ви перете куртку з поліестеру , застебніть на ній все замки. Увімкніть режим щадного прання при температурі 40? С. Не варто чистити поліестер в гарячій воді, можуть з'явитися складки, які дуже складно видалити. Не вичавлювати виріб в центрифузі.
3
Після прання струсіть виріб і повісьте сушитися. Вироби з поліестеру швидко сохнуть, гладити їх не потрібно. Якщо все ж необхідно погладити річ, утюжьте її через мокру марлю. При цьому включите праску на режим «шовк».
4
Перед пранням обов'язково прочитайте інформацію на етикетці вироби з поліестеру : чи можна його прати в машинці? Зазвичай речі з поліестеру з мембранної тканиною стирають руками або в машинці, але все ж подбайте про те, щоб завжди мати в наявності спеціальні засоби для догляду за мембраною, невідповідний пральний порошок може зіпсувати її властивості. При останньому полосканні додайте бальзам з антистатиком.
5
Дотримуйтесь основні правила догляду за речами з поліестеру . Чи не застосовуйте для чищення хімічні розчинники, ретельно полоскайте, щоб не залишалося частинок порошку в порах тканини, сушіть виріб при кімнатній температурі в горизонтальному положенні. Не забувайте після прання або чищення обробити річ просоченням для мембрани. Чи не гладьте виріб, якщо на етикетці немає спеціальної вказівки.
6
Щоб почистити подушку з наповнювачем з поліестеру , зніміть наволочку і помістіть її в пральну машину. Встановіть режим прання на 40-60? і додайте миючий засіб. Виперіть подушку в швидкому режимі, тривалість не повинна бути довше 10 хвилин. Прополощіть її як мінімум 3 рази, потім добре струсіть і висушіть. Перш ніж повернути подушку на ліжко, збийте, і вона порадує вас своєю легкістю і свіжістю.