Як лікувати чумки у кішок.

панлейкопении, відома в народі як котяча чумка, є серйозним вірусним захворюванням, яке призводить до смерті 60% хворих тварин. Захворювання віддається контактним шляхом, і страждають від нього головним чином кошенята.
Інструкція
1
Подбайте про здоров'я свого вихованця заздалегідь. Чумка важко піддається лікуванню, тому її краще запобігти. Існує вакцинація від панлейкопении, яку вашій тварині можуть зробити в будь ветеринарній клініці. Перше щеплення кошеняті необхідно зробити в зрости 8 тижнів, а в 12 тижнів проводиться ревакцинація. Далі тварину потрібно вакцинувати щороку. Часто вакцина проти чумки входить до складу комплексних вакцин.
2
Визначте симптоми захворювання у вашої кішки. Тварина стає апатичним і малорухомим. При чумки кішка не їсть і навіть може відмовлятися від води. У тварини підвищується температура тіла (до 41 ° і навіть вище), а також з'являються такі симптоми розлади травлення, як діарея і блювота. В виділеннях тварини може міститися кров. Прощупайте живіт свого вихованця - при панлейкопении ви легко виявите збільшені лімфовузли. Загляньте в пащу кішки: при чумки слизова оболонка пересихає і набуває синюшного відтінку.
3
Зверніться до ветеринара при появі перших тривожних симптомів. Якщо почати кваліфіковане лікування на ранніх стадіях захворювання, ймовірність повного одужання тваринного досить висока.
4
Приступайте до самостійного лікування, якщо у вас немає можливості звернутися до фахівця, і ви володієте деякими медичними навичками (вмієте робити ін'єкції). При панлейкопении проводять симптоматичне лікування. На ранніх етапах захворювання кішці вводять гипериммунную сироватку (дозування препарату залежить від віку і ваги тварини - ці дані можна довідатися з ветеринарного довідника). Для придушення бактеріальної інфекції роблять ін'єкції антибіотиків широкого спектру дії. Для підтримки сил тваринного внутрішньовенно вводять 5% розчин глюкози. Для зменшення втрати рідини кішці дають нудоти препарати. Крім того, необхідно давати тварині вітаміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C-OWYvH-oXk