Як робити pdf файли. Як зробити pdf документи.

Професійні програми для створення документів у форматі PDF коштують недешево. Втім, більшості звичайних користувачів такі програми і не потрібні. Якщо ви встановите на свій комп'ютер безкоштовну програму-конвертор, наприклад PDF 24 Editor, ви зможете зберегти у форматі PDF навіть документ, створений в стандартному «Блокноті» Windows.
Інструкція
1
Виберіть відповідну версію програми на сайті www.pdf24.org і скачайте її на свій комп'ютер. Запустіть процес установки конвертора. У діалоговому вікні вибору компонентів обов'язково відзначте галочкою принтер PDF 24. Саме через цей віртуальний принтер ви надалі зможете перетворювати будь файли в документи PDF у всіх програмах, в інструментарії яких передбачена функція друку. Після завершення установки переконайтеся, що віртуальний принтер відображається в списку підключених пристроїв.
2
Форматуйте в PDF створений раніше документ. Для цього запустіть PDF 24 Editor. Перетягніть мишкою потрібний файл в темне поле у вікні програми справа. Для вибору зручно використовувати дерево навігації, розташоване зліва. Почекайте деякий час. поки програма перетворює документ.
3
Встановіть параметри якості майбутнього документа. Для цього в меню «Інструменти» виберіть пункт «Параметри». У вікні перейдіть в розділ «PDF Якість».
4
Зверніть увагу, що PDF 24 Editor дозволяє не тільки змінювати формат документа: ви можете додавати і видаляти сторінки, склеювати декілька файлів в один і ін. Інтерфейс програми простий і зрозумілий, всі кнопки забезпечені спливаючими підказками, так що розібратися у всім ви зможете без праці.
5
Натисніть на кнопку збереження файлу. У вікні, виберіть формат і інші параметри майбутнього документа. Натисніть на кнопку Continue. Задайте ім'я файлу і вкажіть директорію, в яку його слід помістити. Натисніть на кнопку «Зберегти» - ваш PDF-документ готовий.
6
Створюйте нові PDF-документи в будь-яких зручних вам програмах: Word Pad, Paint, «Блокнот» та ін. Для цього запустіть потрібну програму і сформуйте майбутній документ: наберіть і відформатуйте текст, додайте ілюстрації, таблиці і т.п . Коли все буде готово, в меню програми виберіть пункт «Друк». Встановіть в якості використовуваного принтера віртуальний 24 PDF. Налаштуйте параметри «друку» документа. Натисніть на кнопку ОК.
7
Виберіть у вікні програми потрібну операцію - показати файл або зберегти. Якщо потрібно, змініть налаштування програми і відредагуйте документ. Вкажіть папку для збереження файлу і задайте його ім'я. Зачекайте, поки PDF 24 Editor сформує і збереже документ у вказаній директорії.
Корисна порада
У програмах популярного пакету Microsoft Office 2010 є власний конвертор файлів в PDF. Досить просто створити документ і в меню "Зберегти як" встановити потрібний формат. У Microsoft Office 2007 ця функція доступна, якщо встановлено SP2. Якщо покупка офісного пакету від Microsoft вам не по кишені, зверніть увагу на його безкоштовний аналог - Open Office (http://ru.openoffice.org), програми якого також дозволяють зберігати документи у форматі PDF.