Як зв'язати костюмчик для дитини. масаж лімфовузлів.

Зручний, м'який і красивий костюм для дитини можуть зробити тільки люблячі і дбайливі руки близької людини. Для цього цілком достатньо мати лише основними навичками в'язання, тому з роботою впорається навіть починаюча рукодільниця.
Вам знадобиться
  • - 300 г пряжі;
  • - кругові спиці №3.
Інструкція
1
Дитяча шкіра дуже чутлива, тому для в'язання костюмчика слід підібрати дуже м'яку і ніжну пряжу. Перевірити це просто, достатньо лише прикласти її до щоки або зап'ястя. Якщо пряжа не коле, тоді і малюкові буде комфортно.
2
Багато мами і бабусі вважають, що для в'язання дитячих речей слід вибирати тільки пряжу з натуральних волокон. Однак, у неї є кілька суттєвих недоліків. По-перше, натуральні волокна часто викликають алергію, а по-друге, така пряжа дуже дорога, а так як діти ростуть швидко, то одяг доведеться часто міняти.
3
Дуже добре підходить для в'язання дитячих костюмчиків спеціальна сумішева пряжа, на етикетці до якої зазначено «Baby». Вироби з неї виходять м'якими.
4
Самою зручною моделлю для пуловера або кофтини є реглан. Причому найкраще в'язати, починаючи від горловини. Якщо костюмчик стане малий, то ви зможете надвязать його по довжині і рукавах.
5
Зв'яжіть зразок і розрахуйте кількість петель в одному сантиметрі. Виміряйте голову дитини . Помножте величину цієї мірки на кількість петель в одному сантиметрі. Наберіть на кругові або панчішні спиці петлі по вашому розрахунком.
6
В'яжіть гумкою необхідну величину обтачки горловини. Чи не в'яжіть щільно, горловина повинна бути еластичною і легко проходити через голову.
7
Далі розділіть кількість петель для реглана, спинки і полички. Від загальної кількості відніміть 8 петель (для ліній реглана, по 2 петлі на кожну). Наприклад, для горловини ви набирали 80. 80-8 = 72. Отже, для в'язання деталей залишається 72. Ці петлі розділіть на 3. 72: 3 = 24. Вийшло по 24 петлі на спинку, на перед і на рукави (по 12 на кожний).
8
Лінії для реглана відзначте ниткою контрастного кольору і в'яжіть по колу, додаючи петлі вздовж 4 ліній реглана в кожному другому ряду. Зв'язавши до лінії пахви, зніміть на шпильку петлі для рукавів. На робочу спицю наберіть така ж кількість петель і продовжуйте в'язати по колу без надбавок на необхідну довжину. В'язання закінчите.
9
Підніміть петлі рукава, також перемістіть петлі з шпильки на робочі спиці і в'яжіть по колу до необхідної довжини.
10
Якщо ви хочете кофту на застібці, то прокладете посередині полички дві строчки на швейній машинці і розріжте між цими рядками гострими ножицями. Не бійтеся, полотно не розпуститься.
11
Розріз обв'яжіть гачком стовпчиками без накиду. Пришийте блискавку.
12
Для штанців виміряйте окружність талії і зробіть розрахунок для набору петель, як описано в кроці номер 5. Зв'яжіть порожнистої гумкою 1х1 3-4 см.
13
Далі в'яжіть на необхідну довжину до ніжок. Зверніть увагу, що ця відстань має бути таким, щоб штани можна було вільно надіти на памперс.
14
Розділіть загальна кількість петель на два і в'яжіть кожну штанину по колу роздільно на потрібну довжину. В'язання закінчите. У гумку вставте еластичну тасьму.