Як зміцнити штукатурку.

Призначення штукатурки - вирівнювання стін і стель. Для усунення сильних нерівностей штукатурку іноді накладають досить товстим шаром - до двох сантиметрів. З часом покриття може давати тріщини, відшаровуватися і обсипатися.
Вам знадобиться
  • - грунтовка;
  • - ПВА;
  • - шпалерний клей.
Інструкція
1
Щоб уникнути цього, обштукатурену поверхню зміцните ґрунтовкою. Покриття ґрунтовкою - важлива умова якісних отделочно-ремонтних робіт. Її застосовують для обробки стін і стель перед фарбуванням, наклеюванням шпалер і перед облицюванням плиткою. Грунтовка - це суміш розчинника, сполучного компонента і різних добавок, наявність яких і визначає її властивості. Після висихання матеріал створює однорідну непрозору плівку, яка збільшують адгезію (прилипання) наступних шарів.
2
За своїм призначенням грунтовки бувають різні. Є грунтовки для металевих поверхонь, дерев'яних поверхонь і універсальні - з акрилової основою. Акрилові використовуйте для бетону, цементної і гіпсової штукатурки, для дерева і скловолокнистих шпалер. Такі суміші швидко сохнуть і не видають різкого запаху.
3
Наносьте просочуючий склад за допомогою валика, в один шар. Але можна скористатися і широкої малярської пензлем.
4
Для обробки вологих приміщень - ванних кімнат, душових, використовуйте спеціальні склади, що створюють гідроізолірующій шар. Наприклад, Aura Primer підійде і для сухих приміщеннях, і для приміщень з підвищеною вологістю. Розбавте суміш водою відразу перед застосуванням у співвідношенні 1: 4. Для підвищення вологозахисних властивостей можна зменшити ступінь розведення до 1: 6.
5
Звичайно, можна обробити стіни і по-старому: шпалерним клеєм - це дешевше. Такий спосіб зміцнення штукатурки часто застосовують перед наклеюванням шпалер. Якщо клей якісний, то зчеплення відбувається добре, шпалери згодом не відстануть разом зі шпаклівкою. Але це не варіант для важких вінілових шпалер.
6
Використання як грунтовки клею ПВА - теж невиправдана економія, особливо в приміщеннях з підвищеною вологістю. Клей містить сухі компоненти, які вбирають у себе вологу. Після фарбування на поверхні можуть проглядатися матові плями, так як вбирання фарби відбувається неравномерно.Секономів на такому важливому етапі ремонту, як зміцнення штукатурки, можна заплатити «двічі».