Як зв'язати рукавиці гачком.

Взимку не обійтися без теплих і красивих рукавиць. Традиційно їх в'яжуть вкруговую на п'яти спицях. Це досить важке заняття. Набагато простіше пов'язати рукавиці за допомогою гачка. Та й часу цей процес займе набагато менше.
Вам знадобиться
  • - 100 г пряжі;
  • - гачок.
Інструкція
1
Рукавиці гачком в'яжуть від центру долоні до країв і вправо і вліво. Кожна рукавиця складається з двох однакових деталей, які потім зшиваються і в які вплутується палець.
2
Щоб зв'язати деталь верхньої частини рукавиці . Наберіть ланцюжок повітряних петель довжиною від основи кисті до кінця мізинця. Ця кількість індивідуально і залежить від щільності вашого в'язання та розміру руки.
3
Зробіть ще 3 повітряні петлі підйому, пров'яжіть один ряд стовпчиками з накидом, залишивши останню повітряну петлю непровязанной.
4
В останню повітряну петлю пров'яжіть 8 стовпчиків з накидом, таким чином, вийде «поворот» на іншу сторону ланцюжка. Пров'яжіть симетричний ряд стовпчиками з накидом.
5
Поверніть роботу, пров'яжіть 3 повітряні петлі, і продовжуйте в'язати ряд. Кількість стовпчиків в останню петлю ряду може змінюватися в залежності від товщини нитки, тому краще всього зробити це експериментальним способом. Продовжуйте в'язання рядів аналогічно, поки ширина деталі не стане дорівнює ширині долоні (не рахуючи великий палець). У вас повинно вийти приблизно 5-6 рядів.
6
Щоб зв'язати деталь долоньки, почніть в'язання так само, як і для верхньої деталі. Пров'яжіть один ряд стовпчиками з накидом, відзначте місце розташування великого пальця. Для цього прикладіть руку до деталі верху, відзначте місце, де починається великий палець, і порахуйте кількість стовпчиків з накидом до цієї позначки (Наприклад, ця кількість склала 16).
7
Пров'яжіть 16 стовпчиків з накидом і вивяжіте отвір для великого пальця. Сделайте1 повітряну петлю, 1 з'єднувальний стовпчик в наступну петлю попереднього ряду, ще 1 повітряну петлю, стовпчик з накидом в наступну петлю. Продовжіть в'язання стовпчиками з накидом до кінця ряду.
8
Далі в'яжіть частини до і після отвори окремо. Верхні краї отвору зв'яжіть з'єднувальним стовпчиком.
9
Сшейте вручну швом через край або петельним (або зв'яжіть між собою гачком) верхню і нижню деталі рукавиці . По краю отвору для великого пальця вивяжіте палець стовпчиками без накиду.
10
Починаючи з третього ряду, робіть убавленія. Для цього пров'язуйте разом 2 стовпчики (один раз в кожному ряду). Рукавицю слід періодично приміряти. Якщо ви відчули, що збавили досить петель (пальцю стає трохи тісно), в'яжіть прямо. Петлі пальця закрийте, починаючи з середини нігтя.
11
Обвяжіте манжету рукавиці будь-яким фантазійним візерунком, який вам подобається. Прикрасьте її вишивкою, намистинами або бісером, помпонами з хутра або пряжі.