Як почати свій перший бізнес.

Щоб почати свій бізнес, потрібно проробити серйозну роботу: знайти кошти на покупку устаткування і матеріалів, вирішити питання з приміщенням, підібрати персонал, провести рекламну кампанію. До початку роботи все вже повинно бути ретельно сплановано і розраховано - тільки так ви можете уникнути неприємних несподіванок під час роботи.
Вам знадобиться
  • - газети з оголошеннями;
  • - бізнес-план.
Інструкція
1
Оберіть сферу, в якій ви б хотіли відкрити свою справу. Для цього потрібно проаналізувати свої можливості - найбільш ймовірно отримати дохід від тієї справи, в якому ви є фахівцем. Дізнатися, наскільки заповнений ринок подібних товарів або послуг допоможуть газети та інтернет-сайти. Досить протягом декількох тижнів переглядати газету оголошень у вашому місті, щоб зрозуміти, скільки у вас буде конкурентів і не переповнений ринок послуг подібними пропозиціями.
2
Вирішіть питання з фінансуванням. Можливо, у вас є власні накопичення, або ви плануєте взяти кредит на свою справу. Крім того, зараз існують спеціальні програми підтримки підприємництва: субсидії на відкриття власної справи від центру зайнятості (федеральна програма), гранти починаючим підприємцям (обласні). Про те, які види підтримки пропонуються в вашому місті, ви можете дізнатися в місцевому центрі підтримки підприємництва, бізнес -інкубаторе або іншої подібної організації.
3
Напишіть бізнес -план. Правильно складений план - це одна їх найважливіших складових успішного проекту. Бізнес-план допоможе вам розрахувати всі витрати, передбачити ризики. Ви зможете представити свої доходи в разі успішної реалізації проекту і витрати - якщо щось піде не так. Крім того, в бізнес -План ви порівняєте свою продукцію або послуги з продукцією інших фірм і зможете призначити конкурентоспроможну і вигідну для вас ціну. Можна звернутися за написанням бізнес -плану до фахівця, але краще робити це самостійно під його керівництвом. Тільки в цьому випадку кожна цифра, кожен пункт в бізнес -план будуть зрозумілі для вас.
4
Увійдіть в якості ТОВ або ІП. Вирішіть, яку систему оподаткування будете використовувати - вибрати її потрібно вже під час реєстрації.