Як розробити дизайн квартири. Як розробити дизайн проект.

Інтер'єр квартири - це відображення внутрішнього світу її власника. Створити у своєму будинку індивідуальний дизайн можна самостійно. При розробці проекту необхідно враховувати не тільки ваші бажання, а й потреби всієї родини. Розробити дизайн квартири не так вже й складно, потрібно тільки запастися терпінням і необхідними для цього пристосуваннями.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - аркуші паперу формату А4 або А2;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - комп'ютер;
  • - журнали по інтер'єру;
  • - програмне забезпечення для розробки дизайн-проекту на комп'ютері.
Інструкція
1
Візьміть папір і створіть план квартири , відобразивши в ньому кожне приміщення. Використовуйте рулетку для замірів висоти стель і ширини стін. У плані відзначте розташування вікон і дверей.
2
Підберіть кольорові варіанти інтер'єру квартири , використовуючи журнали про декор приміщень. Відвідайте магазини, що пропонують фарби, шпалери, покриття для підлоги, меблі, декоративні тканини. Помітьте для себе вподобані товари для оздоблення квартири і їх розміри, можете навіть їх сфотографувати, щоб удома ще раз оцінити їх поєднання з іншими предметами інтер'єру.
3
Виконайте на папері зображення предметів меблів відповідно до масштабу плану. Виріжте всі дивани, столи і шафи, можете їх навіть розфарбувати для наочності. Переконайтеся наочно, яким чином можна раціонально використовувати квадратні метри вашої квартири , використовуючи такі макети, ви зможете побачити, поміщаються чи ті чи інші предмети в кімнаті і чи не заважають проходу. «Посувайте» меблі за проектом, краще робити це на папері, ніж пересувати її по вже відремонтованим приміщенням.
4
«Розставте» на плані меблі по своїх місцях, і подумайте про те, яким буде освітлення у вашій квартирі. Визначте, як будуть розміщені джерела освітлення, і яка їх кількість необхідно, щоб усім членам вашої родини було комфортно. Краще, коли крім загального освітлення є кілька додаткових джерел світла над столами і диванами.
5
Якщо ви є досвідченим комп'ютерним користувачем, розробіть дизайн квартири , включаючи план приміщень, розміщення меблів і розрахунок висвітлення в одній зі спеціальних програм, які у великій різноманітності пропонуються на дисках.
6
Пам'ятайте, що в оформлюваному вами внутрішньому просторі вашої квартири вам жити. Не беріться за розробку дизайн -проекту, якщо не впевнені у своїх силах. Зверніться в дизайн Ерсков агентства, там вам завжди нададуть допомогу.
Щоб забезпечити розробку ефективного дизайну , необхідно гнучко орієнтуватися в сучасних купівельних настроях і знати, що буде «кращим продуктом завтрашнього дня».
Вам знадобиться
  • Навички та досвід.
Інструкція
1
Одне з правил - дотримання тимчасового графіка. Дуже часто робота з проектом затягується, технічні та творчі вимоги до кінцевого дизайн змінюються. Найнебезпечніше для проекту - змінюються відповідальні за проект співробітники. Так, роботи затягуються і проект сильно відстає від графіка. Небезпека такого стану справ не просто в тому, що проект затягується, а в тому, що він вийде на ринок значно пізніше. На той момент, коли створюється технічне завдання (бриф) проекту, маркетологи і проектувальники досліджують один ринок, а через рік-півтора ринкова ситуація змінюється. Ще сильніше вона зміниться через 2-2,5 року, коли зазвичай настає період розквіту ринкової зрілості споживчого продукту/бренду. Таким чином, продукт виходить вже зовсім на інший ринок. Конкурентне середовище помінялася, на прилавках з'явилися нові марки, виробники і дизайни. Продукт, створений за брифу 2-х річної давності вже не має сили і перспективи. На жаль, через нечітке управління дизайн-проектом, такі ситуації ще часто повторюються на російському ринку.
2
Важливе правило роботи з дизайн-проектом - формування прозорої покрокової структури проекту. Виконання певних етапів роботи має час і послідовність (і фінансовий вимір, звичайно). Кожен проект по упаковці складається їх 4-х великих кроків: Крок 1. Дизайн-ісследованія.Шаг 2. Аналіз і розробка стратегіі.Шаг 3. Дізайн.Шаг 4. Оценка.Четкое дотримання такої послідовності роботи з проектом дозволить попередити прийняття помилкових рішень по дизайну.
3
У ході досліджень на першому кроці необхідно оцінити дизайн-проекти конкурентів. Така технологія оцінки дизайну конкурентів називається візуальний бенчмаркінг. Він дозволяє оцінити дизайн упаковки ваших конкурентів і розробити унікальну позицію для нового дизайну . Проведення цього виду дослідження дозволить вам відповісти на наступні питання: 1. Чи буде ваш дизайн вигідно відрізнятися від конкурентів? 2. Які відмінності дизайнери можуть закласти в дизайн (колір, відтінки стилю, настрій)? 3. Як відбудуватися від інших упаковок і не отримати дизайн «як у всіх»? 4. Як оцінити упаковки конкурентів? Візуальний бенчмаркінг дуже допоможе вам і вашим дизайнерам сформувати правильну картину ринку з точки зору існуючих упаковок і впритул підійти до розробки стратегії свого дизайну .
4
На наступному етапі необхідно чітко визначити стратегію вашого дизайну - які нотки у сприйнятті споживача він повинен торкнутися? На яку цільову аудиторію повинен бути зорієнтований? Через які канали продажів буде просуватися? Які механізми і простору викладки будуть призначені для нової упаковки? Всі ці питання формулюються після проведення досліджень на етапі аналізу отриманих данних.Как бачите, до розробки того, що ми звикли називати «дизайном» (дизайн-макетів, ескізів, оригінал-макетів, скетчів та ін.) Дизайнери повинні приступати тільки на третьому кроці проекту. Вже після вироблення стратегії і чіткого формулювання задачі можна приступати до її вирішення - власне дизайн-роботі. Розробка кольорово-графічної концепції (скорочено - ЦГК) - всього лише один з пунктів роботи дизайнерів. Розуміти цей термін потрібно прямо так, як він звучить. На цьому етапі роботи чекати від дизайнера готових макетів упаковки продукту з опрацьованими елементами оформлення не варто. В рамках етапу робіт з ЦГК продуктом роботи дизайнера є схеми дизайн-макетів із застосуванням різних стилістичних рішень. ЦГК ілюструє ту дизайн-стратегію, яку ви обрали на попередньому етапі.
5
До роботи над ним фахівці приступають тільки після того, як отримані дані двох попередніх кроків - результати досліджень і вибір дизайн-стратегії продукту. Наше «академічне» визначення ЦГК упаковки звучить так: «кольорово-графічна концепція (ЦГК) упаковки - схема розташування основних графічних елементів (логотип; найменування продукту; тематична ілюстрація; фон; графічні знаки відмінності даної групи продукції) на розмірної схемою даного типу упаковки. Розробка ЦГК упаковки не включає розміщення конкретних текстових блоків і специфічних графічних елементів ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hCT6Ni3LiMs
Зверніть увагу
Оцінку дизайну краще проводити не самостійно, на свій смак і колір, а за участю професійних експертів в області дизайну. Приступаючи до оцінки кожної із запропонованих альтернатив, необхідно чітко фіксувати, які питання повинні вас цікавити.
Корисна порада
Можна визначити просту формулу - «тенденції споживання + управління проектом = успішний дизайн». Постійне відстеження та вивчення ваших потенційних споживачів, пильну увагу до того, як змінюється сприйняття дизайну, послужать вам хорошу службу і дозволять виконувати складні проекти по дизайну в області індустрії.