Як завести дизельний двигун взимку.

Найбільш часта причина проблем із зимовим запуском дизельного двигуна - парафінізация дизельного палива внаслідок низьких температур. Іншими словами, солярка замерзає, втрачає текучість, забиває пори паливного фільтра. Тому завжди стежте за якістю і сезонністю використовуваної солярки.
Інструкція
1
Якщо дизель відмовляється запускатися, прокалите свічки розжарювання 1-2 рази залежно від температури на вулиці і ступеня зношеності машини. У багатьох автомобілях роботу свічок розжарювання можна контролювати по виразним клацаннях. Якщо автомобіль оснащений такими свічками, включіть запалення. При цьому почуєте характерне клацання включення свічок, а ще через 10 сек. почуєте повторне клацання їх відключення. Вимкніть запалювання і повторіть процедуру знову. Після цього спробуйте завести дизель. При цьому обов'язково натискайте на педаль газу, за винятком випадків, коли ТНВД має електронне управління.
2
Якщо двигун не обладнано свічками розжарювання, а компресія не в порядку, заводите двигун за допомогою спеціального ефіру (спрея для швидкого і легкого старту). Його можна придбати в будь-якому магазині або на заправці. Вприскування його у впускний колектор, відкривши корпус повітряного фільтра. Якщо такого спрею немає, направте у впускний колектор гаряче повітря за допомогою газового пальника. Він розігріє циліндри і мотор легко запуститься. Якщо цей спосіб теж недоступний, використовуйте для запуску потужний акумулятор або пуско-зарядний пристрій в режимі пуску двигуна.
3
Перевірте працездатність свічок розжарювання. Якщо вони розраховані на напругу 12В, виверніть їх і підключіть безпосередньо до клем акумулятора за допомогою товстого дроту. Справні свічки повинні розігрітися на наконечнику до червоного протягом 3-5 сек. В іншому випадку замініть свічку. Щоб перевірити свічку на 6В підключіть дві штуки до акумулятора послідовно. Врахуйте, що якщо не працює одна свічка, нагрівається не будуть обидві, так як урветься послідовність з'єднання.
4
Перевірте працездатність реле свічок розжарювання. Для цього підключіть висновок тестера або один з проводів лампочки-контрольки на шину живлення реле, інший - на масу. Цим методом перевіряється подача живлення на реле. Процедуру проводите на холодному дизелі.
5
Перевірте подачу палива. Для цього перевірте працездатність насоса ручної підкачки. Якщо жаба ручного насоса втягнулася після спроби запуску двигуна і залишилася в цьому положенні, а при ручному прокачуванні повертається у вихідне положення дуже повільно, значить, паливо замерзло, і парафін забив сітку на топливоприемника або перекрив паливну магістраль.
6
Продуйте компресором або насосом забиту паливну магістраль. Для цього зніміть шланг подачі палива з фільтру, відкрийте кришку паливного бака, підключіть шланг компресора (насоса) до шлангу подачі палива і продміть останній. Через деякий час після появи звуків булькання в баку закінчите продувку. Поставте паяльну лампу під паливний бак і прогрівайте солярку протягом 15 хвилин, направивши полум'я уздовж стінок бака. При цьому періодично прокачивайте паливо ручним насосом.
7
Якщо описані дії не допоможуть запустити двигун , прогрійте паливну апаратуру. Для цього закип'ятіть чайник і полийте окропом на корпуси приладів і сталеві паливопроводи. При дотриманні акуратності можете прогріти газовим пальником. Якщо всі описані прийоми були виконані правильно і в повному обсязі, дизельний двигун запуститься в 9 випадках з 10.
У холодну погоду дизельний двигун буває дуже проблематично завести. На щастя, є кілька перевірених методів, які допоможуть вам запустити мотор в будь-які морози.
Вам знадобиться
  • - гараж
  • - паливні присадки
  • - автономний пусковий підігрівач
Інструкція
1
Тримайте машину в теплі. Якщо тільки це є можливим, на зимовий час організуйте своєму автомобілю гаражне зберігання. На відміну від бензинових двигунів, дизелі дійсно не дуже добре себе почувають під час запуску при низькій температурі навколишнього середовища.
2
Прогрівайте свічки. Дизельні двигуни не тільки не дуже спритно розганяються, а й заводяться досить вдумливо, так що не варто поспішати. Коли ви намагаєтеся завести автомобіль, вставте ключ у запалювання і поверніть його в перше положення. У цьому випадку ви зазвичай вже можете включити магнітолу або двірники, але стартер не провертаєте. Суть в тому, що електрика почне надходити до ваших свічок розжарювання, таким чином вони трохи прогріються (слідкуйте за індикатором на приладовій панелі), і ви зможете спробувати завести машину. Якщо з першого разу не вийшло - повторіть всю операцію, щоразу чекаючи, поки лампочка розжарення свічок згасне, і тільки потім пробуйте заводитися.
3
Завжди використовуйте спеціально призначене для дизельних двигунів "зимовий" масло і паливо, користуйтеся присадками. Присадки - це дійсно простий і ефективний спосіб запобігти згущення палива і масла в сильні морози. Такі засоби коштують розумні гроші і доступні практично на будь-якій автозаправній станції, а користь від їх застосування важко переоцінити.
4
Регулярно проводите технічний огляд. На перший погляд, це звучить занадто банально і очевидно: ясно ж, що будь-який автоаматор, охочий своїй машині довгого життя, буде стежити за її станом. Але для власників автомобілів з дизельним серцем перевірка перед настанням холодів повинна стати обов'язковою щорічною процедурою. Ви як мінімум завжди повинні знати, в якому стані знаходяться свічки розжарювання і акумуляторна батарея, а також регулярно заміряти компресію: чим вона нижча, тим менше у вас шансів завестися навіть у теплий погожий день.
5
Купуйте автономний пусковий підігрівач. Це не найдешевший варіант вирішення проблеми, але працює він напевно і служити буде не одну зиму. Якщо ви не готові до великих витрат, придивіться до ринку старих підігрівачів: вони можуть коштувати в половину дешевше нових. Такий пристрій дозволить вам заводити дизель і в -15 і в -35, не побоюючись ні за здоров'я двигуна, ні за запізнення на важливу зустріч.
Зверніть увагу
Уникайте лити на двигун гарячу воду, намагатися заводити його за допомогою гасу або ефіру і гріти мотор саморобними факелами через патрубок воздуховода. Всі ці заходи, можливо, і допомагали комусь в екстреній ситуації, але якщо тільки за вами не женеться білий ведмідь, не експериментуйте.