Як форматувати диск Е.

Процедура форматування розділу Е жорсткого диска виконується згідно з загальними правилами форматування томів в операційній системі Microsoft Windows і може бути здійснена штатними засобами системи.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для ініціації процедури форматування диска Е за допомогою графічного інтерфейсу і перейдіть в пункт «Панель управління».
2
Розкрийте посилання «Адміністрування» і виберіть вузол «Керування комп'ютером».
3
Вкажіть пункт «Управління диска ми» і викличте контекстне меню елемента «Диск Е» кліком правої кнопки миші.
4
Вкажіть команду «Форматувати» в спадному меню і виберіть необхідну файлову систему (рекомендованою є NTFS).
5
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK або поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення альтернативної операції форматування.
6
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити» для запуску інструменту «Командний рядок».
7
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і введіть значення format e: в текстове поле інтерпретатора команд.
8
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і дочекайтеся появи попередження системи про знищення всіх даних на вибраному диску.
9
Натисніть функціональну клавішу Y для виконання операції форматування або скасуйте процедуру натисканням клавіші N.
10
Скористайтеся сінтаксісомformat/? Для визначення необхідних додаткових параметрів команди форматування вибраного томи або вставте диск в дисковод (за наявності) і завантажте OS для виконання операції форматування і/або зміни розмітки вибраного томи.
11
Пам'ятайте, що опція швидкого форматування скоротить час проведення операції, але не видалить збережену на диску інформацію. Виправлення пошкоджених секторів в режимі швидкого форматування також не проводиться. Ця функція доступна тільки в режимі повного форматування, що займає досить довгий проміжок часу.
12
Скористайтеся спеціалізованим додатком Gparted, призначеним для полегшення і автоматизації проведення процедури форматування вибраного диска або його розділів.