Як відключити динамік Windows.

Не всі звуки, які доносяться з динаміка в системному блоці, можуть радувати користувача PC-платформи. У більшості випадків вони просто дратують людини. Рішенням цієї проблеми є повне його відключення через реєстр допомогою програмних засобів або вручну.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Спробуйте відключити системний динамік через реєстр вашої операційної системи (Windows). Відкрийте редактор реєстру. Для цього викличте контекстне меню елемента робочого столу «Мій комп'ютер» і виберіть однойменний пункт. Контекстне меню викликається натисненням правої кнопки миші. Також редактор реєстру можна викликати за допомогою аплету «Виконати». Натисніть клавіші Win + R, введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter.
2
В відкритому вікні програми Regedit перейдіть до лівої панелі і виберіть гілку HKEY_CURRENT_USER. У цій гілці перейдіть до папки Control Panel, а потім Sound. У правій частині вікна будуть відображатися всі параметри папки Sound. Знайдіть параметр Beep. Якщо його не існує, слід створити новий параметр.
3
Для цього натисніть правою кнопкою миші на вільному місці правої панелі і виберіть розділ «Створити». У меню, клікніть по пункту «Строковий параметр» і введіть ім'я Beep. Двічі клацніть по новому параметру і введіть значення No, щоб відключити оповіщення звуками системного динаміка .
4
Для відключення вбудованого динаміка допомогою програмного способу необхідно запустити аплет «Диспетчер пристроїв». Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Система».
5
В вікні клацніть по вкладці «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». В запущеному апплете розкрийте меню «Вид» і клікніть по опції «Показати приховані пристрої». Тепер у списку пристроїв вам необхідно знайти і відкрити розділ «Системні пристрої». Двічі клацніть по рядку «Внутрішній динамік» і у властивостях виберіть опцію «Відключено».
6
Найрадикальнішим способом вважається відключення кабелів подачі сигналу від внутрішнього динаміка . Вам буде достатньо зняти всього одну бічну стінку системного блоку і від'єднати кабелі динаміка від роз'ємів на материнській платі. Сам динамік розташовується недалеко від кнопок Power і Reset.