Як переписати фільм на dvd-диск.

Щоб переглянути фільм хорошої якості на DVD-плеєрі, необхідно його записати на диск. Для одноразового запису диска DVD-R скористайтеся стандартною програмою записи в ОС Windows або спеціальним програмним забезпеченням.
Вам знадобиться
  • Чистий DVD-диск.
Інструкція
1
Насамперед, вам потрібно дізнатися докладну інформацію про ваш приводі. Для запису будь-якого DVD- диск а ваш комп'ютер повинен бути забезпечений диск оводом з позначкою DVD-RW. Дану позначку можна знайти не тільки у вікні «Мого комп'ютера» при порожньому лотку приводу, але так само і на фронтальній кришці самого лотка. У деяких випадках цей напис може бути прихована під наклейкою з емблемою компанії-виробника або фірми, що зібрала системний блок.
2
Є ще один спосіб перевірити, чи присутній функція запису DVD- диск ов у вашому приводі. Вставте чистий (порожній) диск, дочекайтеся моменту, коли він розкрутиться і його вміст буде прочитано системою. Потім знову відкрийте «Мій комп'ютер», натисніть правою кнопкою миші на значку диск овода і перегляньте контекстне меню. Якщо в ньому присутній напис «Запис файлів на диск», отже, привід пише диск і цього формату.
3
Залежно від моделі приводу, він може записувати диск і різного формату, наприклад, DVD + R, DVD + RW, DVD-RW і DVD-R. Якщо ваш диск ґедзь підтримує всі вищеперелічені формати, виберіть будь диск в магазині, обсяг якого повинен бути не менш «загальної ваги» DVD-файлів на жорсткому диск е.
4
В якості записуючої програми рекомендується використовувати спеціальні утиліти, але для одноразової запису цілком згодиться стандартна програма запису в ОС Windows. Якщо в Windows XP запис DVD- диск ов ще не підтримувалася на технічному рівні, в останніх версіях цю операцію вже можна виконати, причому всього за кілька хвилин. Для запису мультисесійного диск ов стандартна програма від ОС Windows вже не підійде, тому може повністю затерти диск з важливою інформацією.
5
Після запису диск а лоток приводу автоматично висунеться з приводу. Витягніть диск і вставте його в DVD-плеєр, який підключений до телевізора.
Іноді необхідно звільнити жорсткий диск від файлів, які на ньому зберігаються, наприклад, від фільмів . Їх можна записати на DVD-диск і потім переглядати на DVD-програвачі або повернути на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - чистий DVD-диск;
  • - Nero;
Інструкція
1
Спочатку потрібно визначитися, за допомогою якої програми ви будете записувати фільм на DVD-диск. Однією з таких програм є Nero. Придбайте її в спеціалізованому магазині, так як безкоштовно вона не поширюється, а використання піратської продукції переслідується за законом Російської Федерації.
2
Встановіть програму на ваш персональний комп'ютер. Введіть ліцензійний ключ. Активуйте Nero через інтернет-з'єднання.
3
Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми» - папка «Nero» і відкрийте програму Nero Burning ROM.
4
Перед вами з'явиться діалогове вікно даної програми. У лівому верхньому куті клацніть по вкладці і виберіть розділ DVD. Тепер потрібно вибрати, яку операцію ви будете виконувати. Якщо необхідно записати образ фільму на диск, то виберіть DVD-ROM (ISO). Для того щоб скопіювати фільм з одного диска на інший, виберіть DVD-ROM (copy). Якщо потрібно записати фільм, який знаходиться на жорсткому диску вашого персонального комп'ютера, виберіть пункт DVD-Video. Натисніть «Далі».
5
У діалоговому вікні записи фільму необхідно вказати шлях до фільму (місце, де він розташований на вашому персональному комп'ютері). Зверніть увагу на те, який розмір має фільм. Якщо він перевищує 4483 mb, то необхідно вибрати вкладку DVD9 (розмір буде збільшено до 8152 mb) і використовувати 2 DVD-диска.
6
У програмі є можливість створювати власне меню DVD-диска. Виберіть один з готових шаблонів або створіть власний. В меню є можливість розбити фільм на фрагменти.
7
Після того, як ви вибрали шаблон, натисніть «ОК» і перегляньте результати своєї роботи в відеоплеєрі.
8
Заключний крок створення диска - це «Прожиг». Натисніть «Запис», і фільм буде записаний на DVD-диск з усіма вашими створеними параметрами. Також файли будуть перекодовані в DVD формат. DVD-диск з фільмом готовий.
Корисна порада
Безкоштовні програми: AVS Disc Creator, DeepBurner Free, Burn4Free, CDBurnerXP Pro, CD Manipulator і другіе.Профессіональние програми: Nero, Sony DVD Architect Pro, FinalBurner Pro, MAGIX Movies On CD & DVD 3.0, Alcohol 120 Percent, ULead DVD Workshop 2.21 та інші.